Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne használnom hogy...

Mit kéne használnom hogy mielőbb tönkremenjek? Melyik gyógyszer hat a legjobban? és melyiket tudom legegyszerűbben beszerezni?

Figyelt kérdés
A történetem tömören.24 éves vagyok egy tök normális srác.elvesztettem anyukámat 4 éve. apukámmal rossza viszony . elkéne költöznöm de nincsen munkám se semmim. nagyon keményen szerencsejatek függő vagyok naponta 5-10ezreket játszottam el a mai napig! sokszor mondtam már hogy abbahagyom,de nem tudom. úgy döntöttem gyógyszer függő leszek,reggel amint felkelek beveszek egy csomót és fekszek a szobába estig.mert amúgy is ezt teszem,na jó néha elmegyek edzésre de kb ennyi. tippmix.rulett. evés alvás néha foci .semmi munkát nem találok és le is sz.rom már. egyszerűen csak meg akarok szabadulni a lelki fájdalmaktól.pénztelenség.függőség stb. a gyógyszer olcsóbb és lehet elaltat egész napra. nem fog érdekelni ha apám basztat,minden nap. na találtál melót? na na?? majd ha találok szólok,nem érti meg.semmit sem sejt róla hogy mennyire padlón vagyok legbelül.egy kivülről mosolygós normális srác legbelül egy fertő...600 ezer ft adósággal..mit tennétek a helyembe? dokival nem akarok irogatni semmi gyógyszert.értelmes válaszokat köszi
2014. márc. 5. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
600 ezerért eldobnád az életed??Na ne!!Tudom könnyű mondani de állj talpra!Keress munkát,dolgozz.Nekem is meghalt az apukám a fájdalom örök.De vannak dolgok amik idővel kárpótolnak.De nem a nyugtatók és a szerencsejáték.Ha befejezed ezeket a dolgokat rendezd a dolgaid az apukáddal.mert egymásnak már csak ti vagytok
2014. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lenéz engem mert hogy 50éves fejével dolgozik.én meg azt hiszi örülök hogy itthon rohadok.. mivel unalmas az élet igy minden nap tipmixezek és sosem nyerek.. utána ha elmegy gyógyszerek. de most csak a gyógyszerre akarok ráállni .. más 20éves embernek már tök jó élete an.jó lehetőségek.külföldi meló.énekesként szinészként befutnak.én meg csak várom a sikert.. nem tudom mit tehetnék hogy jöjjön.ezért akarok leépülni mielöbb ,de drog kizárva
2014. márc. 5. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
beszéld át ezt egy pszichológussal
2014. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen.. könnyebb nyavalyogni, gyógyszerezni magad, tippmixezni, meg játékgépezni, munkanélküliként tengeni, egész nap dögleni, mint talpra állni. Ahelyett hogy az ágyban fetrengenél egész nap inkább a munkakeresésbe fektetnél ennyi energiát és talán nem itt tartanál!

Lelki fájdalmak? Eszedbe jutott neked egyáltalán hogy édesapád mit érezhet amikor rádnéz, és hogy édesanyád ha fentről lát ezt látja? Vesztettem el szerettemet, de 2 napig sem engedtem meg magamnak hogy elhagyjam magam, hanem azóta kétszer úgy hajtok, mert már nemcsak magamért teszem, hanem érte is. Tudom hogy ő is ezt akarná és nem roncsként látni. Szerintem neked is erőt kellene venni magadon és helyre tenni amit elrontottál, mert neked is csak ez az egy életed van!

2014. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az is a baj hogy mindig hirtelen akartam sokat. nyárra egy jó autót stb. de munka nélkül eslytelen. dolgoztam ausztriába havi 4-5százezerekért. és azért nem is akarok itthon elmenni mert a töredékét sem adják oda. külföld meg csak társaságban vonz mert egyedül meghülyülök ausztriában is. májustol vissza tudok menni oda ahol eddig voltam ,,de az még messze van. addig tényleg bnem bírom. lopni fogok ha nem adhatok fel mixet.. és még a végén börténbe zárnak:S pedig mindenki azt hiszi minden rendben :(
2014. márc. 5. 23:02
 6/11 anonim válasza:
Ne tegyél kart magadba, gondold át anyukád mit érezne, ha tudna, hogy a fia el akarja dobni az életet ! Ket pici fiam van es a szívem megszakadna értük ha tönkre akarnak magukat tenni! Hidd el egy anyának akkor is a legértékesebb kincse a gyermeke , ha épp szenvedelybeteg,vagy munkanélküli stb. Nem számít , megoldódik majd minden, de akkor is értékes vagy, minden ember az, es hidd el h anyukád odafentrol küldi az erőt h talpra állj es ne tedd tönkre a legdrágább a szamara legdrágább kincset, magadat!!!!! Pont oerte ne add fel! Kívánom h jobb legyen minden!
2014. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy ebben tippeket adjunk... inkább kérj segítséget egy pszichológustól! Kár lenne, ha leépülnél, miközben élhetnél egy sokkal értelmesebb életet!
2014. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy extrém érzékeny valamelyik hatóanyagra, akkor tévúton jársz!!

Bármilyen kemény gyógyszerrel elkezded, pl.: altatók, stb. rövid távon alkalmazkodni fog hozzá a szervezeted.

Fél év múlva már 10szeresem sem biztos használ.

Ekkor leszel bajban, nem találsz annyi különböző orvost, aki a szükséges mennyiséget felírkálja.

Kemény drogokra nem lesz pénzed......

Elcseszted az életed, öngyilkossághoz pedig gyáva leszel, mint most is.


Próbálj valami más passziót találni, nem baj, ha perverz.

2014. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bakker ember!!!!!


Én drog függő voltam, és nem a szimpla fű szívogató kis srác voltam... Mind1 is, vannak a környezetemben minden félék, tippmix függők is, meg mindenféle kajak. Egyik sem hagyta el így magát!!

Ez szimpla lelki függőség, az is gáz meg nem éppen gyerek játék, de egy intravénás drogfüggőséghez képest valójában az.


Ha ilyen gyenge vagy, akkor irány az addiktológia!! Egyik spanom alkohol, kábítószer és játék gép függő volt. pár hét alatt leszedték ezekről, jó igaz azóta xanaxot eszik, de 10x normálisabb, már mosolyog is néha-néha, nem bsza szét a családját otthon idegileg minden áldott nap, és még a pénze is megmarad azóta! Neked is ott lenne a helyed...

2014. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! valahogy le kell állnom. most egy pékségbe fuvarozok. 2 napja. és kezd megváltozni a látásmódom. annyira nem unom magam és mintha kezdeném becsülni a pénzt.pedig csak 2 nap telt el
2014. márc. 7. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!