Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék leszokni a gépről...

Szeretnék leszokni a gépről mit tehetek?

Figyelt kérdés
18F. Szeretnék leszokni a gépről én magam vettem észre nem jó így nekem szeretnék válltozni, eddig haladtam is valahogy, de most megrekedtem szemem is rossz ez így nem mehet tovább kérlek segítsetek

2018. nov. 3. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Mondd le az internet előfizetésedet.
2018. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Keress másik hobbit, fotózás, kopterezés, és az összegyűjtött kép és videó anyagot feldolgozhatod a gépen így a gépelőt ücsörgés is maradna kicsit plusz lenne benne kis kirándulás-természet is :)
2018. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
29%
Ne kapcsold be.
2023. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell róla teljesen leszoknod. A számítógép éppen olyan, mint az alkohol. MÉRTÉK!!!!!!!


Kb napontam hany órát töltessz gép előtt? A mindennapi dolgok rovására megy a gépezés? Hogy érzed magad ha nem tudsz gépezni? Pontosan mire használod a gépet?

2023. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2018-as kérdés, már 23 éves. Remélhetőleg dolgozik, és az eltereli a figyelmét.
2023. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja bocsi. Nem néztem a dátumot.
2023. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!