Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hol kezdenètek?

Ti hol kezdenètek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tortenetem az, hogy kis korom ota kerulom az embereket sosem ereztem magam boldognak es nem orultem semminek. Aztan gimiben elkezdtem bulizni, csajozni, fuvezni. A futol mindig boldog voltam, ezert ra is szoktam sajnos. Volt egy autobalesetem pszichozisom miatt. Mas vilagban voltam sajnos. Azota egyetemre jelentkeztem leszoktam s furol es foallasban dolgozom. Nade nem tunt fel ezidaig nekem, hogy fingom sincs a szakomrol, azt se tudtam idaig mit csinal egy villamosmernok. Csak zhra tanultam valamennyit meg dolgoztam, baratnoztem, fociztam. De agyilag total zokni vagyok, erzelmileg is. Ures vagyok teljesen. Semmi nem erdekel mar. Dolgozni is bejovok, de olyan mintha csak testben lennek itt, fejben nem. A fejemben levo sajatmagamrol alkotott kepem mas, mint aki vagyok. Es ismet volt egy pszichotikus valamim. Pszichologushoz jarok. 25 eves vagyok. Megneztem, hogy egy skizofren hogyan viselkedik. En szerintem tuti az vagyok, bar csak neha kepzelek be dolgokat, olyat h megmergeznek peldaul. Vagy mintha robot lennek. Vagy ha nem is lennek a testemben. Amugy tudom mi a valosag. Nem tudom mit tanuljak, mi legyek. Egy vesztes vagyok, 80% ban ongyilkos gondolatokkal. Ja es ha tarsalgas van, csak kerdezek. Nem kezdemenyezek. Semmibe nem merek belekezdeni, tanulas vagy ilyesmi. Googlen is nemtudom mire keressek ra ami erdekelhet. Mindenkit erdekel valami ahogy elnezem az embereket, lelkesen beszelnek magukrol. Mindenki sikeres en meg most nyitottam ki a szemem, hogy semmit sem tudok a vilagrol. Legszivesebben visszamennek altalanos iskolaba tanulni, mert az agyi szintem egy 10 evesevel vetekszik. Ti mit tennetek? Hol kezdjem? Egyetemet tuti nemtudom megcsinalni, egy szobelin is ugy nezett a tanar ram, hogy megijedtem, meg a csoporttars is.
2018. nov. 5. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

25 evesen hanyad eves vagy az egyetemen? Ha diploma elott vagy akkor ez csak panik, sokak azesnek rajta. En sse fuveztem es nincs pszichozisom se es pszichologushoz se jartam, DE az egyetem legvegen ugy ereztem mindenhez buta vagyok es nem ertek semmihez es egyre zavatosabb mjt is csinal valaki egy olyan foglalkozassal, amit en tanulok az egyetemen.

Aztan sikerult az allamvizsga es egybol ugy adodott dolgozhattam is a szakmamban es akkor ott megtanultam mit csinal egy ...?

Ennis csakkerdezek, ha beszelgetes van, foleg amig nem ismerem ugy a tobbieket. Kesobb mar merek torteneteket meselni. Regebben en s azt hittem midenki engem figyel, rolam beszel, de lassankent rajottem mindenki magaval sokkal jobban el van foglalva semmint, hogy en forogjak a gondlataik kozepeben.

Be fogod tudni fejezni az egyetemet, es esetleg ha sikerul jo munkahelyre kerulnod ahol jok a munjazatsak, akkor mar boldogabb is leszel es lesz kedved valamihez.

2018. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!