Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depressziónak néz ki?...

Ez depressziónak néz ki? Pszichiáterhez holnap fogok menni. Tudom nem kellett volna innom alkoholt de nem bírtam ki.

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Ripedont szedek több hete. Tegnapi mellékhatás remegés volt. Az egész úgy kezdődött hogy gyógyszerre ittam alkoholt és nagyon furán éreztem magam. Tegnap elmentem futni és ez nem adott elég örömöt sőt semmit. Mostanság vagyis tegnaptól nem tudok mosolyogni csak minimálisan. Volt olyan is hogy mondtam magamban ezt most nincs kedvem megcsinálni és akkor az agyam azt mondta hogy erre se vagyok képes. Meg olyan gondolat is eszembe jutott hogy láttam temetőben a sírfalamat benne a születési dátumomat. Ma reggel meg olyan gondolat jutott eszembe hogy magammal szemben fogom a kést és ártok magamnak. Természetesen ezekre a gondolatokra nem én gondoltam. Anyum erre azt mondaná hogy töröl töröl a negatív gondolatokat de ez a módszer nem ér semmit. Neten egy két tesztet kitöltöttem az egyik azt mutatta hogy a depresszió kezdeti jelei rajtam vannak meg hogy hangulatingadozás stb. Másik nem mutatott semmit. Önmagam szerete is nagyon nehézképes akármivel megpróbálkozom. Meg hát az a nehéz gyerekkor amikor sulimban rámszálltak, meg konditeremből is. Haverok szinte nincsennek.
2018. nov. 6. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kombinálsz/túltolsz dolgokat(pl gyógyszer+alkohol) az simán okozhat akár napokig (ritka esetekben hetekig) tartó lényeges hangulat- és közérzetváltozást. A pszichiáternek mindenképp mondd el, hogy mit csináltál. De ne aggódj, rendbejön, csak kicsit sokat kapott az agyad.
2018. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!