Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbizalom hiány csak, vagy...

Önbizalom hiány csak, vagy valami több?

Figyelt kérdés

Szóval nem is tudom hogy írjam ezt le igazából az egész az önbizalomhiányból fakadhat.Az élet minden területén egy senkinek érzem magam hogy semmit nem tudok meg csinálni stb. . Úgy érzem nálam mindenki jobb,több és már néha egy hétköznapi kis dolog is gyakorlatilag szorongással izgulással jár remeg a kezem és ilyen belső nyomást érzek.Közösségben nem tudok felszabadulni nem tudom magamat adni egyszerűen nem tudom elmondani mi lehet a bajom.. Szakemberhez kéne fordulnom? Mert már lassan úgy érzem.


19F



2018. nov. 6. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve, hogy negatívan befolyásolja az életedet, szerintem mindig érdemes szakemberhez fordulni.


Rosszabbul nem leszel tőle, viszont van rá esély, hogy tud segíteni.

2018. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is így érzek jelenleg. Szerintem csak súlyos önbizalomhiány, de jobb ha szakemberhez fordulsz hátha tud ebben segíteni.
2018. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj magadra figyelni, ne azt nézd, mit csinál a másik, és hogyan. Koncentrálj magadra és az érzéseidre, azért szorongsz mert túlzottan szeretnéd hogy jó legyen, közben ez öl meg. Magaddal legyél előbb kapcsolatban, utána a külvilággal. Kellene egy egyensúly, ha ezt fel tudod építeni, jobb lesz. Szakember tudna segíteni.
2018. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzéseket! :)
2018. nov. 9. 08:44
 5/5 anonim válasza:

Én is ezt érzem mostanában, és teljesen szét vagyok esve, és folyton mindent elrontok. Nemtudom, hogy mi lehet a megoldás. Nekem is segítségre lenne szükségem.


14F

2020. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!