Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek az emberektől?...

Miért félek az emberektől? Miért mindig a legrosszabra gondolok?

Figyelt kérdés

Vannak a buszmegállóba ilyen kisebb tipikus gengszter tizenéves csoportok akik ha elmennek előttem folyton arra gondolok, hogy mi van ha beszólnak, mi van ha megakarnak verni meg ilyen..

Nagyon idegesít de nem tudok mit tenni ellene.

(Extrémebb külsővel rendelkezek.)



2018. nov. 7. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiekben felkészülsz valami olyanra ami a kinézetükből ítélve akár elképzelhető. A tévében láttam hogy London utcáin huligánok úgy szórakoztak hogy például egy-egy gyanútlan biciklisnek váratlanul behúztak egy nagyot és akár le is esett. A film óta például még Bécsben biciklizve is ha zajongó fiatalok mellett tekerek el, akkor mindig lelkiekben felkészülök egy hasonlóra. Persze indokolatlanul, de azért mégis. Valószínű Londonban lenne indokolt hisz a látott film ott készült. Azt hiszem leszoktatnám róla ha valaki ott behúzna mert úgy rúgnám tökön hogy én is lesántulnák bele, viszont ő nem tudná tovább örökíteni selejt génjeit.
2018. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!