Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ne féljek...

Mit csináljak hogy ne féljek az emberektől? 25N

Figyelt kérdés

Nincs senkim. Anyukám beteg volt és meghalt amikor 11 éves voltam apukám meg állandóan ivott, nem foglalkozott velem és állami gondozasba kerültem.


Lett egy barátom 20 évesen oda költöztem hozzá nagyon szerettem őt. Egyszer miattam elkésett a munkahelyérol es megvert és azóta én nagyon félek mindenkitől.

Nincsenek barátnőim. Dolgozok de ott sem merek senkivel beszelgetni.


2018. aug. 23. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Gyorsan lépj le onnan! Aki egyszer már kezet emelt rá és azt látta, hogy nyugodtan megteheti, az következőnek is megfogja tenni.


Fiatal vagy, új életet tudsz még kezdeni! Ne hagyd, hogy a fejedre nőjjön ez az egész!

2018. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Megvert és te még vele vagy? Kutyából nem lesz szalonna, tudod
2018. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már egyedül lakom 3 éve.
2018. aug. 23. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget egy jó pszichológustól.
2018. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz magadban mi az amilyen dolgokat élveztél gyerek korodban, és azok körül alakítsd a kapcsolati körödet, először nyilván érdemes elérni, hogy szeresd azt a valamit, ehhez pedig bele kell rakni a melót
2018. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!