Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek az emberektől. Így...

Félek az emberektől. Így milyen munka után kéne néznem?

Figyelt kérdés

Mindig is féltem az emberektől, ezért soha életemben nem voltak barátaim! Ha beszélnem kell idegennel, elkezdenek remegni a lábaim, zavarba jövök, elfelejtem a szavakat, nagyon gyorsan ver a szivem, kiesik minden a kezemből, nem tudom elmondani mit akartam. Utána olyan mintha álmodtam volna az egészet, mintha nem is én lettem volna. Próbáltam gyakorolni, egy időben javult valamit a dolog, de pár hónapja rosszabb mint valaha, már oda jutottam hogyha valakivel beszélnem kell akkor bekönnyezik a szemem is. Jártam pszichológushoz, pszichiáterhez is 3-3 évig, de mindkettő szerint egy kedves, normális fiatal férfi vagyok, csak nagyon zárkózott, próbáljak meg eljárni valahova és majd rendbejövök.

Érettségim megvan, egyetemre is felvettek, de abbahagytam az emberek társasága miatt. Rettegve indultam el otthonról minden nap, lefogytam, satöbbi. Tanfolyamokra is próbáltam járni, de az első alkalom alatt vagy után abbahagytam. Nyelviskolát is akartam végezni, nagyon szeretnék megtanulni angolul de mások előtt beszélni, kiállni nem tudok! El kell menekülnöm az ilyen helyzetek elöl, nem tudok mást tenni, ösztönös!

Eddig a szüleim kisvállalkozásában dolgoztam az irodában elzártan, nem nagyon kerültem kapcsolatba családtagokon kívül mással. Elvoltam így, most viszont megszűnt a cég májusban, a tartalékaim meg kezdenek elfogyni! Kell valami munka, de nem találok olyat ami nem emberközpontú lenne. Ajánlották hogy menjek le a Balatonra mert nagy munkaerőhiány van, de ott is mindenhol emberekkel kéne interakcióba lépnem ami nem megy sajnos. Benzinkutas állást is kaphattam volna de nem menne. Voltam próbanapon de hánytam egész nap, szédültem, nem tudtam végezni a munkát.

Nagyon szerettem volna változtatni mindig is az állapotomon azért is jártam 6 évig orvosokhoz, de soha nem sikerült, így vagyok kódolva. A pénz meg most kéne. Mi lenne egy ilyen selejtes embernek a megfelelő? Ha lenne valami raktári munka ahol egyedül vagyok nekem az is jó lenne, csak nem tudom milyen lehetőségek vannak.



2018. júl. 26. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erdész, vadász, vadőr, állatgondozó (oda kapásból felvennének), éjjeli őr egy üres telephelyen, vagy bármi, amit otthonról pl számítógéppel lehetne csinálni.
2018. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hipnobehaviorista kezeléssel gyógyítható a szociális fóbia.
2018. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az állatoktól félek, soha nem volt kutyám se, így az nem jó. Számítógépet használni tudom de nem értek hozzá, nem tudok programozni vagy szerelni. Éjjeli őr dologra rá voltam kattanva, már bele is éltem magam, de kiderült hogy örző-védő vizsga, tanfolyam kell hozzá! Amire nem tudok elmenni a helyzetem miatt.


Hipnobehaviorista kezelés: ez mit takar? Valami hipnózis dolog?

2018. júl. 26. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt számodra megfelelő a kezelésed. Másik pszichológushoz kellett volna menned. Én szalag munkát tudnék elképzelni számodra. Vagy önálló vállalkozásba kezdhetnél.
2018. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!