Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez tényleg halálos?

Ez tényleg halálos?

Figyelt kérdés

Találtam egy cikket,de nem akarom elhinni,hogy ez igaz... Szerintettek?



Áztass be 100 gramm dohányt pár napra. Barna löttyöt kapsz. Szűrd ki a dohányt belőle, majd főzd lassú tűzön, amíg a folyadék nagy része eltávozik, hátrahagyva kb. 2 teáskanálnyi melaszszerű anyagot. Add hozzá az esti italodhoz, és soha többé nem ébredsz fel

Vagy ha nem is halsz meg,de veszélyes ilyet csinálni?



2018. nov. 12. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem hogy cikket írnak arról hogyan öld meg magad. Legalább is hivatalosan ilyet nem lehet. Az hogy ezt ki találta ki nem tudom mint ahogy azt sem hogy igaz e.
2018. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz, akkut nikotinmérgezés=halál.
2018. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Internet veszélyeirôl csinálok hf-et,és előjött az öngyilkosság is hogy tippeket adnak egymásnak..

Csak furcsáltam,hogy tényleg van e ilyen

2018. nov. 13. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy rokonom próbálkozott hasonlóan. Ő szimplán kifőzte a dohányt és megitta. Nem halt meg, még kórházba sem került.
2018. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2018. dec. 4. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!