Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Már nem tudom...

Mit csináljak? Már nem tudom a helyes választ.

Figyelt kérdés

Történtek velem nagyon rossz dolgok az elmúlt 3 évben. Rosszabbnál rosszabb. Amik elég fiatalon kezdődtek. Nem részletezném,lényegébe annyi,hogy minden rossz ami történhet.

Fiatal vagyok,gimnazista lány. Nem tudom,hogy egészséges-e a lelki állapotom.

Undorodom magamtól,mindenben szégyent érzek.

Nem merek közönség elé állni,nem merek 5 embernél több előtt bármit tenni. Lehetne ez lámpaláz,de nem az.

Valahol ahol pl.mozogni,beszélni,mutatkozni kell,abban szégyent érzek hiába jó amit teszek. Ránézek magamra és szószerint rosszul vagyok. Elkap a hányinger,szédülök és remegek. Kilépek az utcáról mindenem takarom amit csak lehet. Rámnéz valaki elkezdek remegni,hogy milyen csúnya vagyok és azt nézi rajtam. Utálom magam,nem érzem jól magam..

3 éve van ez,de mar eljutottam odaig,hogy testileg is kijon rajtam,rosszulletekben.

Jartam pszichologushoz,pszichiaterhez 2 evig,es kidobtak.

Alapjabaveve boldog ember vagyok,nem akarok meghalni. Csak egy baj van,hogy undorodom magamtol...

Szerintetek mit csinaljak?



#fájdalom #önutálat #onertekelsiproblema
2018. nov. 13. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad mást nem tudsz tenni,nem vagy te rosszabb senkinél ugyan annyit érsz mint mindenki más mosolyogj sokat ha nem is vagy vidám találj valakit vagy valamit amiben örömödet leled.Miért tartod egyébként csúnyának magad ? minden emberben van valami szép!
2018. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincsen oromom,semminek se tudok orulni,de ha megis akkor alcaval,legbelul tudom hogy egy romlott szar vagyok. Addig addig mondogattak,hogy milyen vagyok amig hittem nekik,es tudatosult bennem,hogy igazuk van.
2018. nov. 13. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!