Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegséged vagy szociális...

Pánikbetegséged vagy szociális fóbiád milyen feldolgozatlan élmény idézte elő?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy tudat alatt szerelmes voltam az ovónénibe, aki ezt nem viszonozta, mert nem is tudott róla. De akkor én ezt nem így láttam. Hanem ordítottam, toporzékoltam. Egyébként ez egy nagyon hülye kérdés..
2010. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
itthoni gondok,apu sokszor megütött kicsinek ha pl nyakláncot akartam felvenni,rámparancsolt h nem,mer neki nem tetszikközbenanyutol kpatam és nem vettem le,olyat kaptam hogy beszédültem a fürdőbe..plusz folyton betalálnak a bunkók,kötekedők,szipusok,cigók..(a kötekedős fajtával van a bajom) szoval nem az h szorongtam inkább a szorongás agresszióba ment át.kést akartam venni és beledöfni ha nekemugranak vagy belémkötnek..nem pedig elfutni.frontint és tirapdialt vagy mi a fenét szedek egyszerre.a frontin eleinte segitett aztán ugyan lyan lett minden,erre jött a másik azt maj meglátjuk
2010. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
apum halála
2010. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szintén apum halála és az utána következő mind anyagi mind minden téren keletkező bizonytalanság.
2010. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem az, hogy amikor feleltem egyszer kiröhögött vki h elpirultam, na inne haladtam lefelé a lejtőn, aminek következtében olyan szorongás alakutl ki bennem, hogy már az utcára is félve megyek ki:S

nekem ennyi "kis" dolog elég is volt

2010. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se szívesen megyek ki az utcára, volt h a tanár 30 ember előtt 10 percen keresztül minden szarnak elmondott, meg hasonlók manapság is elég gyakran történnek velem.
2010. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!