Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, akit agora- és...

Van itt olyan, akit agora- és szociális fóbiával kezelnek? Milyen gyógyszert kaptok vagy milyen más kezelést?

Figyelt kérdés
Ma diagnosztizált egy pszichiáter ezekre a betegségekre. Azt mondta, hogy nagyon bonyolult és hosszadalmas lesz a gyógyítás. Hét éve küszködök a dologgal, de csak mostanra utalt be a háziorvosom a pszichiáterhez. Köszi előre minden infót.
2011. szept. 22. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém Aurorixot kapott, hamar volt javulás, utána abba is hagyta.Most megint nullán van 3hó elteltével.
2011. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Én pszichológushoz jártam agorafóbiával, pánikos tünetekkel.Megtanított arra, mit kell tennem, hogyan kéne gondolkoznom ahhoz, hogy leküzdjem az utcán, lakástól távol érzett szorongásomat, ezen kívül rengeteg tesztet kitöltetett velem.Nagyon igyekezett segíteni, bennem is megvolt az elszántság, hogy kijövök ebből a bajból.Most már tudom, mit kellene tennem, mégsem mertem még belekezdeni.Hát, vagy rosszul csináltunk valamit, vagy lehet, hogy rajtam már semmi sem segít.
2011. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!