Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a Vadaskert pszichiátria?

Milyen a Vadaskert pszichiátria?

Figyelt kérdés
Aki volt már ott, az tudna mesélni? Különösen a Barlang részleg érdekelne, de mindenféle véleményre/tapasztalatra kíváncsi vagyok.

2018. nov. 15. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Èn tudok mesèlni kicsit. Attól függ, milyen betegsèggel kerülsz oda. Jobban figyelnek, mint egy kórhàzi osztàlyon, vannak szabàlyok, amiket be kell tartani, de ami jó benne, hogy nem ùgy néz ki, mint egy kòrhàz, inkàb hasonlít egy tàborra. A különbözō csoportokban pl Barlang, Mèhkas meg Kucko stb èletkor szerint vannak a gyerekek így nem kell egy 5 èvessel egy szobàban lenned, akinek nyilvàn màs problèmài lesznek mint neked. Ha van konkrèt kèrdèsed arra is megpròbàlok vàlaszolni, èn többször is voltam a vadasban.
2018. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hasty ***** válasza:
100%
Az öcsém is most oda jár megfigyelésre! És "tök jó". A depresszió gyanújara sem köteles befekudni, ha a lakhelyetol masfelorara van a kórház közlekedéssel. Úgy H ő mindennap bejár a saját lábán a vizsgálatokra. Anyukám is tele van pozitív gondolatokkal az orvossal kapcsolatosan. Rosszat nem mondtak nekem!
2019. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!