Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki nagyjából már egyáltalán...

Aki nagyjából már egyáltalán nem reménykedett és feketén látta a jövőt, az mit tett?

Figyelt kérdés
Nagybetegen, szenvedve, magányosan, rossz munkahelyek és munkanélküliség között tengődve
2018. nov. 18. 08:50
 1/5 A kérdező kommentje:

Elmegy p....ába a gyakorikérdések.



Szóval tovább: ....látom magam, rövid élettel és ha lenne is reménysugár kitörni, akkor is kiderül a végén, hogy zsákutca volt, falba ütközöm.

2018. nov. 18. 08:51
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
fogtam magam, abbahagytam a hisztit és kijöttem külföldre. ne várd hogy Magyarországon olyan király munkahelyzeted lesz valaha is. ha akarsz valamit az életeddel akkor külföld. kölcsön bankból és nyomás. amíg még ki nem lépnek az EU-ból.
2018. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam, hogy odaírjam-e, hogy politikától mentes válaszokat kérek.
2018. nov. 18. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltam meghalni, de nekem még az sem sikerült..
2018. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Antidepis gyógyszert kaptam, attól jobb lett, jobb az általános kedvem, a jövőt jobb reményekkel várom, jobban meglátom a jót a gáz életemben.
2018. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!