Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez megszállottságn...

ThisIsNotHuman kérdése:

Szerintetek ez megszállottságnak számít?

Figyelt kérdés
Nagyon kövérnek érzem magam és egy nap többször megnézem hogy milyen alakom van, kb 8ylx egy nap, és van olyan mikor nagyjából elégedett vagyok aztán megint kövérnek látom magam .. járok edzeni háromnegyed éve kondiba és előtte 2 évig otthon edzettem. 174 cm 58kg

2018. nov. 18. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Testképzavar. Orvoshoz kell fordulnod minél hamarabb.
2018. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom az orvost én is, mielőtt teljesen tönkremész. A magasságodhoz nem vagy kövér, csak megkeseríted magad. Kérj segítséget.
2018. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából járok pszichológushoz, és már voltam egyébb helyeken de ezt sosem említettem mert nem vettem figyelembe, mert ez mindigis volt és gondoltam nem nagy ügy.. köszönöm szépen a gyors válaszokat :)
2018. nov. 18. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hány éves vagy. 15 évesen srácként 176 cm 65 kg kilóval voltam elég izmos (versenyszerűen kenuztam, később 180 cm lettem), Kovács István "Kokó" meg 170 cm-hez 48-51 kg-os súlycsoportban volt 25 éves koráig.
2018. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De egyébként régen volt anorexiám és akkor nagyon durván lefogytam, es ha ez tényleg testképzavar, akkor szerintem nem múlt el, mert ugyan azt érzem mikor anorexiás voltam csak most eszek mert kell az edzés miatt.. ez lehetséges?
2018. nov. 18. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Mondd majd el a pszichológusnak.
2018. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!