Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek elfáradni, már semmit...

Kezdek elfáradni, már semmit sem akarok csak nem lenni többé, éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pszichológusom és pszichiáterem volt már. Szedtem mindenféle gyógyszert, próbáltam megoldani gyógyszer nélkül évekig. Az indulatkitöréseimet, a bennem lévő mérhetetlen feszültséget ami naponta többször jelentkezik semmi sem tudja kontrollálni. Gyűlölöm már magam, ilyenkor csak azt tudom ordítani, hogy semmi másra nem vágyok csak a halálra. Nincs megoldás és én így nem vagyok hajlandó élni. Tehetetlen mellettem az összes szakember. Én pedig kimerültem már ettõl. Éjszaka közepén csapkodok most is...
2018. nov. 21. 05:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Le kellene vezetni azt a mérhetetlen feszültséget. Nem egyszerre mindet. Kis lépésekben. Mondjuk eljársz sportolni. Nem futni, ahol gondolkodhatsz. Valami olyanra, ahol csak oda kell koncentrálni. Keress egy hobbit, amit szeretsz és csináld azt.

Miért vagy stresszes, mi stresszel?

2018. nov. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Ha a sok szakember és gyógyszer nem tudott segíteni, akkor tőlünk mit vársz?

Hány éves vagy? Van munkád? Van családod? Vannak megélhetési problémáid? Bántalmaznak? Mi a problémád az élettel?

2018. nov. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterapeutához kellene menni, akit sokan ajánlanak, konkrét pszichoterápia biztos segíthetne.
2018. nov. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-e ha nincs személyes taoasztalatod nem muszáj választ írni egy kérdésre. Amúgy meg nem várok senkitől semmit. Esetleg némi személyes tapasztalatot hálásan vennék. Ha pedig bármilyen téren befolyásolná a kérdést az életkorom, munkám stb beleírtam volna a kérdésbe.

Az értelmes válaszokat köszönöm.

Sajnos nem tudom mi váltja ki. Ok nélkül jelentkezik. Egyik nap vidám vagyok, másnap úgy kelek ahogy feljebb írtam.

2018. nov. 21. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
olyan pszichomókus kéne aki terápiát is alkalmaz, nem csak beszélget meg receptetír.
2018. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szomorú hogy ilyen sok idő alatt sem tudtad legyőzni ezt a fajta indulatossagot még normális emberek is ki szoktak borulni vagy megkattannak ilyenkor próbálj meg valami pozitív dologra koncentrálni elterelni a figyelmed erről sok feszültségről pl. Én is tudnék egésznap duhögeni de aztán bele gondolok hogy mit idegesitsem magam inkább megoldom vagy elterelem a figyelmem
2018. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!