Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin/Helex használ, jól...

A Frontin/Helex használ, jól vagyok tőle, megszűnt a szorongásom. Mégis félek a hozzászokástól?

Figyelt kérdés

PTSD-M van, ami 3 eve tart, szornyu borzalmas szorongas kiserte, duhrohamok, inszomniak, olyan szinten szorongtam (tudat alatt) hogy ejjel rendszerint panikrohamokra keltem es eber alomban menekultem ki a hazbol halalfelelemben.

Nappal az osszes izmom ugralt-megfeszult, szanaszet ragtam belul a szamat, es meg sorolhatnam.

Amiota egy honapja szedem a Frontint, erzem hogy JÓ nekem. Elmultak az ejszakai paraszomniak, uldozesek, remalmok, remkepek, elmult minden izomrangas duhkitores. Jobban vagyok.

Tudom, hogy csak tuneti szer, de emellett szakszeru pszichoterapiara jarok magan pszichologushoz, EMDR terapiara.

A lenyeg, hogy addig amig az alap szorongast fel nem oldjuk nem gá ha szedem a Frontint?

Igy erzem magam stabilnak es vegre jobban vagyok.

Egy konkret trauma miatt van PTSD-m.

Ejjelre 0.5 mg szedek.


2018. nov. 24. 12:45
 1/7 zyprexaaa ***** válasza:
88%
Naná,h hozzá szoksz. Csak ez nem gond. :) Ugyanis le is lehet szokni róla. Ha az állapotod rendeződik,majd min.félév de inkább egy év múlva megpróbálhatod.Ráadásul ez egy alacsony dózis. A hozzászokástól főleg psychiátriai szereknél félnek és meg sem fordul a legtöbb ember fejében,h más gyógyszereknél és kialakul. Pl. hashajtó v orrcsepp. Amikor majd változtatni szeretnél beszéld meg egy psychiáterrel.
2018. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A frontin igen, a Helex nem okoz függőséget, legalábbis nálam nem volt
2018. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogyha ettől végre jól érzed magad, szedjed, hozzá fogsz szokni, de majd ha már nem lesz rá szükséged, akkor a pszichiáter segít a leszokásban is.
2018. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ennek orulok. En is igy latom.

Nem olyan nagy adag es emelni sem szeretnem.

Masodik a Helextol nem voltal masnap kótyagos?

En igen eleg furcsa.

2018. nov. 24. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Az igazság az, hogy nem emlékszem már rá, mert nem mostanában szedtem, de szerintem nem volt vele semmi gond. Ha kótyagos is vagy tőle másnap, az hamar elmúlik.
2018. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 1-2 hónap után már kialakulhat a függőség, és onnan már csak lejjebb van...
2018. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mit jelent az, hogy lejjebb?

A pszichologus szerint tul van misztifikalva a leszokas.

Persze nem mindegy , hogy 8 mg /nap vagy 0.6 mg/naprol kell lejonni.

2018. nov. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!