Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek depresszió ellen?

Mit tegyek depresszió ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos orvoshoz nem tudok menni,még legalább 1 hónapig.Történt egy tragédia ami miatt szörnyen vagyok.Igyekszem tartani magam.A családomat ellátom,dolgozom stb...viszont egész nap sírhatnékom van,(hullámokban tör rám),iszonyú fáradt erőtlen vagyok(minden kötelességem ugyan úgy teljesítek de így 100x annyi erőt vesz el),zavarodott,feledékeny lettem.Hogyan tudnék kicsit jobban lenni?Nem bírom,már nagyon fogytán az erőm.

2018. nov. 30. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaszra múlt csak el, alakítsd úgy az életed, hogy legyen mindig valami reális közeli cél amiért érdemes élni. Nehéz, de menni fog. Ha komolyabb a helyzet akkor szakember bár az szerintem csak gyógyszert ír fel nem tudom.
2018. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is,a doki csak gyógyszert írna,amit nem szeretnék.Igyekezni fogok,de napról napra rosszabb...kezdek izgulni.
2018. dec. 1. 03:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet, hogy "sima" gyász, vagyis normális, igazi depresszió onnantól lesz valami, ha nem akar múlni, ill. "ok nélkül" lépett föl. talán az idő majd segít.
2018. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy Gyászfeldolgozó csoportot. 10 hét alatt ( heti egyszer találkoznak, csoportvezető szakemberrel) sokat segít. Én is voltam a szüleim halála után.
2018. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!