Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Örökre depressziós leszek...

Örökre depressziós leszek vagy ez változhat?

Figyelt kérdés
Már tini koromban kezdődött el ez az egész. És nem látom,hogy mikor van vége. Egyszerűen akármi történik,nem javul az állapotom.Még segítséget is kértem. nem változott. Van olyan,akinek sikerült kimásznia ebből?
2018. dec. 1. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A lényeg az életedben a változás, fejlődés és az új dolgok, új emberek, helyek. Ezek tartós hiányában az ember maga alatt lesz. Minden napra ki kell tűznöd egy célt ami lehet bármi. Hogy legyen miért felkelni reggel és ne úgy ahogy én is sokáig felkeltem és hajlamos vagyok máig erre: nem tudom mit csináljak ma.

Írd össze a legapróbb dolgokig hogy mi hiányzik az életedből és tervezd meg hogy miként tudnád azokat megvalósítani. Ha mondjuk eddzőteremben eddzel akkor lehet célod hogy x kilóval kevesebb legyél. Ekkor már van valami ami a szemed előtt lebeghet. Emberi kapcsolatok hiányában is érezheted úgy biztosan benned van a hiba, pedig nem biztos hogy benned van. Az embereknek ugyanúgy van bajuk önmagukkal meg mindennel csak van aki jobban lefojtja a barátokkal, programokkal.

2018. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy változhat!

A depresszióm kezelésére a legjobb módszer a pszichiátriai gyógyszeres kezelés, mellette párhuzamosan pedig egy pszichoterápia.

Mindkettő lehet TB-s.

2018. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsóval, ez nekem segített.
2018. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 éves leszek, lassan 4 éve szenvedek ettől.
2018. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!