Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem vagyok képes szexeln...

Miért nem vagyok képes szexelni? Van olyan hogy valaki agyilag nem kepes rá?

Figyelt kérdés
Van kedvem a szexhez, tudom azt is, hogy kell (kéne) csinalni. Mégis, mikor arra kerül sor csak hagyom magam, nem vagyok képes együtt élni a produkcióval, egyszerűen "lefagyok". Nem tudom miért van ez de egyre rosszabb mert már előre félek hogy megint kudarcot vallok. Régebben ment a dolog de már jó ideje van ez, mintha az agyam tudat alatt blokkolná az egészet és egyszerűen képtelenné tesz a szexre.
2018. dec. 2. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Korod ? Nemed? Ezeket elarulhatnad hogy tippeljunk. De a lenyeg hogy ne jatszd meg magad mert az a partnerednek rosszul eshet. Volt valami traumad vagy szexszel kapcsolatos rossz emleked esetleg? Olyan nincs hogy kell, ezt erezni kell es nem eldonteni hogy na most muszaly.
2018. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Ha gumival csinálod, elsőre valszeg belankad mire felveszed, gyakorolj mikor egyedül vagy ha iylen a gond, jó lesz, és az eleén normális ha néha remegsz is akár, ez teljesen normális
2018. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy "csak hagyja magát", akkor nyilván vagy nő, vagy esetleg szub férfi, tehát nem lehet gumi felhúzással kapcsolatos.

Kérdező, ha nő vagy, akkor az ok egyértelműen az, hogy rástresszelsz. A nőknél a szex elég sok tekintetben az agyban dől el, ha agyban máshol vagy, máson jár az eszed, pláne azon, hogy "jaj, most sem fogom élvezni?!", akkor ez kb. önbeteljesítő dolog. Nőként mondom, nekem is volt, hogy agyban egyszerűen nem tudtam ráhangolódni, és akkor nem működik úgy a dolog. Viszont neked ez már egy elég nagymértékű szorongás, úgyhogy legcélravezetőbb valószínűleg a szexuálpszichológus lenne.

A gondolattal való barátkozásként esetleg megkérdezhetsz egy-két online tanácsot adó szexuálterapeutát, pl. a Nők Lapja Cafén volt ilyen anno, de máshol is biztos találsz a neten.

2018. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!