Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 6 hét Frontin szedés után...

6 hét Frontin szedés után jelentkezik durva elvonási tünet?

Figyelt kérdés

Csak este szedtem 0.6 mg-ot, néha nappal is, nagyritkán.

Elhagythatom úgy, hogy ne legyen brutál elvonási tünetem?


2018. dec. 3. 17:31
 1/10 anonim válasza:
Azt érzed nem tudsz nélkule élni? Mi miatt kezdted szedni?(ha szabad tudnom, persze :))
2018. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Napközben is elvagyok nelküle pedig napi 2 mgot kellene szednem.

Szorongásra kaptam, az elmúlt a gyógyszertől.

De nem akarok brutál függő lenni, és nem akarok hónapokig lejönni róla.

2018. dec. 3. 18:16
 3/10 anonim válasza:
Jelenleg én is szedem alváshoz, pedig tudom hogy nem lenne rá szukségem.. Már elterveztem hogy abbahagyom.. Szorongasodnak mi(k) az okai? Erre kell választ adnod, bevallom én nem tudom az okát az enyémnek
2018. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Majd habzani fog a szád, és remegni a lábad.
2018. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem valószínű, de könnyen kipróbálhatod, ha 2 napig nem veszel be egy szemet sem.
2018. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A szájhabzás jól hangzik,köszi.


Kipróbálom ha nem veszek be két napig.

Én is úgy látom, hogy rosszabbul alszom tőle.

2018. dec. 3. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez 1/4 szem a leggyengébből. Nyugodtan hagyd el! Igyál helyette citromfű teát. Nem lesz elvonási tüneted így. Vehetsz a patikában magadnak Sedatific PC-t is. Ez is nagyon jó.
2018. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azokon már túl vagyok.

Pszochologusom a levendulateát ajánlotta, állítólag bitang erős.

2018. dec. 4. 09:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen olyat én is tapasztaltam már, hogy ha pl 1-2 hétig minden este nyugtatóval aludtam el, akkor utána 1-2 napig felszínesen aludtam. De aztán helyreállt. Lényeg, hogy akkor bújj ágyba, ha tényleg álmos vagy, ha nem akarsz fogolódni. Illetve keresgélj youtube-on mindenféle ASMR videót. Azok engem úgy be tudnak álmosítani, hogy volt, hogy arra riadtam fel, hogy a mellkasomon csattant a telefon, mert bealudtam a videó nézése közben és elejtettem.
2018. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez olyan hogy szépen lassan kell lejönni a szerről. Csökkentsd az adagot. 6 hét szedés az egyáltalán nem sok. 0,25-re, aztán annak a felére, aztán másnaponta és így tovább kihagyva napokat. Nekem az utolsó bevétele utáni napokban volt egy elvonási rosszullétem, de utána semmi. Ez tíz éve volt.
2018. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!