Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 0.25g Frontinnak van értelme?...

0.25g Frontinnak van értelme? Ki lehet gyógyulni a szorongásból gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés

Ilyen van itthon, a barátnőm szedi, mert felírták neki. Nekem a szorongásom évek után megint előjött (nem orvos, hanem én állapítottam meg, mivel szervi problémát nem találtak). Aztán most éjszakára 1 szemet beveszek belőle.

Egyáltalán ki lehet gyógyulni gyógyszeres kezelés nélkül ebből?

Épp a napokban döbbentem rá, hogy nekem évek óta napi szinten üresjáratban CSAK negatív gondolataim vannak. Okozhatta ezt a szorongásos rosszullétemet?


2018. dec. 5. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanezt írta fel a háziorvos. Lefekvés előtt szoktam egyet bevenni, a szorongásra nekem nem volt segítség ez a gyógyszer csak álmosított, így nappal be sem veszem. Sokszor este is elfelejtem.

Pszichológushoz járok, ő viszont segítség, nagyon örülök, hogy találtam ilyen szakembert. Az ilyen gyógyszerek önmagukban semmit nem érnek, a probléma gyökerét kell kezelni.

2018. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Alapvető dolog: NEM vesszük be más vényre kapható gyógyszerét.
2018. dec. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet gyógyulni belőle gyógyszer nélkül is, de nem könnyű, nekem a sok sport szokott segíteni.

A gyógyszeres kezelés egyébként nyugtató és antidepresszáns együtt, nem csak nyugtató, ami függőséget okoz, amikor elkezd hatni az antidepresszáns (pár hét) akkor el is kezdik abbahagyatni a nyugtató szedést, szóval az úgy nem túl jó ahogyan leírtad, hozzászoksz a frontinhoz és később nagy adagokat kell szedned majd.

2018. dec. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tüneti kezelés.

Ugyanúgy gyógyít ki, mint a "Leszarom" tabletta. (Az legalább egészséges is!)

2018. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Frontint csak lefekvés előtt akarom szedni, hogy nyugodtabban aludjak, mert 2 hete csak forgolódok. Max. 1-2 hét és leteszem.
2018. dec. 5. 09:00
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Akkor írasd ki magadnak. Ne a másét szedd. Mindenképp lásson orvos előtte.
2018. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem fog csinálni a háziorvos, simán felírja. Ez nagyon enyhe nyugtató, nem fogja fél óráig vizsgálgatni a doki mielőtt felírja.
2018. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!