Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzzem le a folyamatos...

Hogyan győzzem le a folyamatos túlhajszoltságit, szabadidőhiányt, fejlődőkényszert, teljesítménykényszert?

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy több szabadidőt csinálsz magadnak.
2018. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minek a rovására?
2018. dec. 7. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold le a főmegszakítót, hogy legyen egy kis áramszünet.
2018. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Például amit nem szivesen csinálsz,vagy felesleges.

2018. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden szükséges, amit csinálok. Alapvetően.



Nyelvet tanulok, programozást gyakorlok és sportolok.



Kiskorom óta igyekszem fejlődni mentálisan, mármint emberi kapcsolatok illetve pozitivitás tekintetében.

Igyekszem eleget sportolni, hát, az ajánlott elég általában nem jön össze, de azért haladok efelé.


Tinikorom óta tele vannak naptárak és füzetecskék célkitűzésekkel és ha leírom, mi pozitív, az is a célkitűzésekben való haladásról szól.



Lakótársam egy órával későbbre jár, mint én és mégis majdnem egyszerre érünk haza, pedig az utazás majdnem ugyanannyi.

Ő mindig hazamegy, beveti magát a szobájába és chill.

Én: sport, amelyik napon nem sport, vásárlás, ezt-azt elintézni, házimunka, esténként tanulás.



Eddig nem sokra vittem ezekkel és lehetnék kevésbé teljesítményorientált.

2018. dec. 7. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!