Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni ha szerelmi...

Mit lehet tenni ha szerelmi bánatomban nincs kiút?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy érzem egy mérhetetlen üresség kezd kialakulni bennem, ami kezd magába szippantani mint gy fekete lyuk...

Több mint 3 hónapja nem beszéltem Vele, de nem tudom túltenni magam rajta..

Csak egy megoldást látok, de ahhoz jelenleg nincs erőm...

Mit tehetek hogy véget érjen a szenvedésem?

Könyörgöm segítsetek!!!!


2018. dec. 10. 10:14
 1/8 A kérdező kommentje:
33 éves férfi vagyok, és Ő volt az egyetlen igazi szerelmem életemben. Fél évig tartott. Mit kéne tennem hogy vissza tudtam rendezni magam??
2018. dec. 10. 10:17
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Már ne is haragudj, de ahelyett, hogy sajnáltatod magad, állj végre a sarkadra és vedd számba, mit hozhatsz ki ebből a helyzetből. Az önsajnálat nem visz előrébb az életben, ha teszel azért, hogy jobb lgyen, az viszont igen.
2018. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Addig valószínűleg nem fogsz tudni túl lépni rajta amíg nem találsz egy másikat, aki elfelejtethetné veled
2018. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos elég kilátástalan az életem. Nem igazán tudok tenni semmit - úgy érzem.

Már nincs munkám sem, és teljesen egyedül maradtam.

Nem tudom mit tehetnék.., hogy hogy hogyan tudnám összeszedni magam...

Más nem igazán jöhet szóba- mert nekem ő volt az igazi...


Talán abba kéne hagynom a folytonos ivást, és pl meditációt gyakorolnom mint régen, NINCS erőm hozzá.

Annyira hiányzik hogy minden percben csak rá tudok gondolni....

Be fogok szerintem így csavarodni...

2018. dec. 10. 10:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Az ember életében vannak bizonyos korszakok, a te életedben most egy lezárult.

Szedd össze magad, ha már úgysincs munkád és ilyen szépen süt a nap, menj ki a levegőre és gondolkodj el, tényleg megéri ennyit sóvárogni egy olyan személy után aki már továbblépett?

Tök mindegy, mi volt a szakításotok oka, ott egy korszak lezárult nem kell és ne is akard visszacsinálni, már nem olyan lenne.

Vegyél egy mély levegőt, és irány az állás keresés, majd ha helyreállt az életed, lesz újra párod is. Akivel talán még boldogabb is leszel.

Valaminek a vége, valaminek a kezdete is egyben.

2018. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 5

Sajnos azt nem tudom hogy továbblépet-e...

Egyenlőre várok rá - de nem tudom meddig bírom még...


Amúgy köszi a tanácsot - kimegyek a levegőre, és kipróbálom...

2018. dec. 10. 10:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem jött be - megoladom a kérsést egyetlen lehetséges módszerrel...
2018. dec. 10. 11:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már szerelmi bánatom. Nekem a barátok segítettek rengeteget,meg a youtubeon a szakítások c. animált sorozat (2 évad,Markov Productions). Tudom hogy a halál tűnik az egyetlen megoldásnak,de válaszd inkább a nehezebb utat. Pár hét/hónap/év múlva,amikor újra boldog leszel, örülni fogsz annak,hogy nem tetted meg. Tudom,hogy nehéz,de pl tud segíteni a sport,barátok,zenék,filmek,vagy szinte bármi,ami boldoggá tesz (ezalól kivételt tesznek a tudatmódosító szerek,pár óráig boldog leszel,aztán sokkal rosszabb lesz).

Sok sikert,képes vagy felépülni. Ha akarod,szívesen beszélgetek veled privátban,csak írj rám.

2018. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!