Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, mindenki a szexualitást látja bennem és emiatt önértékelési problémáim és evészavarom van?

Figyelt kérdés
Annyira idegesitő, hogy egy csomó embernek tetszek, emiatt kellemetlenül érzem magam. Eleinte éheztettem magam, hogy csak egy csontváznak lássanak, most viszont a másik végletbe estem és elhíztam annak érdekében, hogy ne lássanak vonzónak az emberek. Úgy érzem, hogy nekem nincsenek olyan jellegzetes belső tulajdonságaim, ami alapján "megjegyeznének", mint az emberek többségének vannak, emiatt lehet a külsőm sokkal "szembetűnőbb". . Amikor egészséges voltam, azt érzem, hogy ez elvonja a figyelmemet és a lehetőségemet, hogy bármiben is jól teljesitsek, mert az emberek csak annyit látnak bennem, hogy szexi vagyok. Én nem tudom a személyiségemmel megfogni az embereket, mert általában tök unalmasnak tartanak, azt mondják nyugodt vagyok meg türelmes, meg jó vagyok abban, hogy másokat meghallgassak. De egyébként mindenki csak a "szép lánynak" hiv.

2018. dec. 11. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2018. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

A férfinép minden nőben potenciális nőpartnert lát. Ez amit leírtál, csak a Te képzeleted! Lehet hogyszép vagy, és értékes, de az is lehet hogy csúnya és értéktelen a többi ember szemében. Sajnos a legfontosabb az hogy Te minek látod magad, mert az határozza meg a viselkedésedet. A leírtak alapján nem gondolom hogy túl "öreg" lennél.

Talán jó lenne felkeresned egy szakembert.

F/60

2018. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne borotváld magad.
2018. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Vannak ilyen emberek. Dekoratívak, belül viszont unalmasak, üresek. Mások nem nem túl mutatósak, még is van bennük az a bizonyos valami. Érdekesek, humorosak, fel kapja rájuk az ember a fejét, ha beszél velük. Én is ismertem olyan személyt - csajt és pasit is - aki kinézetre ott volt, mégis tök unalmas volt, az ember öt percet sem bírt ki vele ásítozás nélkül. Próbálj érdekesebb lenni, vagy fogadd el magad unalmas személyiséggel!
2018. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
44%
Lehet hogy úgy öltözöl. Kihívó,szexi ruhákat veszel fel,ami feltűnik más embereknek. Lehetséges ez a háttérben.
2018. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen nyomorék válaszokat kaptál.
2019. febr. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!