Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Forduljak...

Mit csináljak? Forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Régebben csak fiú osztálytársaim voltak általános iskolában. Folyton piszkáltak,hogy csúnya vagyok és egyéb szép szavakat használtak rám. Ez miatt nem merek a pasikra nézni, szemkontaktust tartani(bár ezt férfiakkal és nőkkel egyaránt), beszélni se merek velük..


21 L



2018. dec. 15. 23:02
 1/2 anonim válasza:
Önértékelési problémád van. Próbáld végiggondolni,hogy miért érzed magad kevesebbnek mint a többi ember. És elfogadni azt amin nem tudsz változtatni és törekedni arra amin tudsz változtatni.
2018. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlen kell pszichológus, ha épp te is tudsz változtatni. Lerombolták az önképedet, az önbizalmadat, és valami úton-módon erre kell találnod valamit, amivel helyreállítod ezt.

Pontosan tudom mit érzel, hasonló cipőben jártam, évtizedekre képes az ilyen kihatni. Csak nekem ráadásul apám is rombolta az önbizalmam. De annak az okára is rájöttem, igaz, beletelt némi időbe.

Szóval újra fel kell építeni magad valahogy, de ez a hogy, már rajtad áll. Mivel mindenki másképp dolgozza ezeket fel.

2018. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!