Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alábbiak alapján forduljak...

Az alábbiak alapján forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Gyerekkoromban dagi kisfiú voltam és állandóan ezzel szekáltak az iskolában és otthon is. 13 éves voltam mikor 25 kg fogytam és remekül éreztem magam de azóta sokat nyúlottam és borzasztóan sovány lettem és most pedig ezzel szekálnak. Nem tudok nyugodt lelkiismerettel enni mert mindig a gyerekkori emlékek törnek fel bennem és állandóan oda figyelek arra hogy mennyit eszem és így nem tudok hízni. Nem tudom elengedni magam mert mindig azon kattog az agyam, hogy még mennyit ehetek. Ezzel egyhuzamban még a társasági életem is romlott, gondolom emiatt. Mikor lefogytam elkezdtem focizni, de azt is abbahagytam mert később a soványságom miatt nem tudtam jól teljesíteni.

2018. jún. 25. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire központi szerepet tölt be az életedben az evés, nem árt átbeszélni valakivel, hogy a helyére kerüljön, ez lehet pszichológus, szülő, de egy barát is.
2018. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Nem próbálod ki a testépítést? Nem profi szinten gondolom... De talán ha magadra pakolnál valamenyi izmot, nem tűnnél soványnak, nem kéne a kaján rágódnod annyira és az önbizalmad is növekedne.
2018. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
+ a kérdésedre válaszolva: nehéz így online eldönteni vagy meghatározni a leírtak alapján, hogy téged ez az élmény mennyire viselt meg. Ha úgy érzed, hogy szükséged lenne valaki kívülállóval beszélni a problémádról, látogasd meg a pszichológust. Nem szégyen (én is jártam, tesóim is a munkahelyük miatt). Nyugodtan vágj bele, ha úgy érzed. :)
2018. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!