Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem köt le semmi. Ez régebben...

Nem köt le semmi. Ez régebben más volt. Lehet ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Elkezdek rajzolni; abbahagyom.

Elkezdek játszani; megunom.

Belekezdek egy régi könybe; majd holnap folytatom.


Egy ideje semmi nem köt le. Magányos vagyok. Pedig vannak barátaim,van egy párom akivel szeretjük egymást.

Hiányzik a mozgás,de ha mozgok az fáj, kopnak a porcaim.


Tudnátok valamit javasolni amivel újra koncentrálhatok arra, amire szeretnék?

(Sajnos a tanulás sem tesz boldoggá mint régen. A depresszióból már másfél éve kimásztam)

16L



2018. dec. 16. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fejts rejtvényt, nézz filmet/sorozatot, keress egy új hobbit, menj el úszni (arra nem mondhatod, hogy kopnak a porcaid), építs kártyavárat, építs erődöt könyvekből, menj el a városba a barátaiddal, játsz online a barátaiddal (messengeren is vannak játékok), tanulj meg egy új nyelvet... Nem tudom, talán kicsit ki vagy égve, kell neked valami új löket, új érzés, inspirálódás... Hmm menj el egy szórakozóhelyre, ne is menj haza másnap reggelig, menj el túrázni, kirándulni, iratkozz be valami tanfolyamra, önkénteskedj, kezdd el a jogsit, csináljatok a barátaiddal 3am challange-eket, nézz Youtube-on ijesztő videókat, nézz horror filmeket, idézz szellemet, rakj ki egy ezerdarabos puzzle-t, építs hóembert, tanulj meg főzni. Röviden, csinálj olyat, amit eddig nem csináltál, ami újat hoz az életedbe. Szerezz egy pasit. Törj ki ebből a fásultságból.
2018. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

1. Minek van a párod? Dísznek? Legyél vele sokat! Mozi, kaja, séta, szànkózás,vagy csak döglés otthon az àgyban.


2. Fáj ha mozogsz? Kopnak a porcaid? 16 évesen?? Nézesd meg dokival magad!


3. 14 évesen depis voltàl? Hogy oda ne rohanjak... mi történt, meghalt a pónid? Zac Efron megnősült, de nem téged vett el?

2018. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Depressziósvoltam iskolai bántalmazás miatt. Iskolát kellett váltsak.


Megnézettem magam már a 3. dokival de eddig vagy elküldtek azzal hogy kinövöm(2 éve) vagy nem mondtak semmit. A következő teljes kivizsgálásom egy hét múlva lesz.


Az elsőnek pedig nagyon szépen köszönöm. Eddig mindig csak a mindennapit csináltam. Sokat segítettél. :)))

2018. dec. 16. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!