Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az depresszió, ha hiába...

Az depresszió, ha hiába alszok órákat ugyanúgy fáradt vagyok, és kimerült?

Figyelt kérdés
Tehát hiába alszok sokat,és órákat,akkor is fáradt vagyok,és mintha semmit sem aludtam volna. Vissza aludnék,és legszivesebben örökre elaludnék.
2018. dec. 21. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvastál valaha olyat, hogy valaki azt mondta, hogy depressziós, mert nem tud úgy aludni, hogy utána ne legyen fáradt? Ez legfeljebb az egyik tünete, nem pedig maga a depresszó. Komolyan, legalább utánanéztél, hogy mit jelent, és még mik jellemzik ezt a betegséget? Mielőtt fszságokat kiírsz ide, érdemes lenne tájékozódni, mert ha ennyi nem fordult meg a fejedben, szimplán idióta vagy.
2018. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez még nem depresszió, max egy előjele lehet a lelki kimerültségnek. De akár más betegség előjele is lehet, érdemes időben orvoshoz fordulni. Ezt úgy írom, hogy voltam depressziós nem egyszer.
2018. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió. Akár vashiány is lehet.
2018. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezen kívül más tüneteid is vannak? Milyen az önértékelésed? Hogy gondolsz magadra? Milyenek az emberi kapcsolataid? Mit csinálsz szabadidődben?
2018. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen vannak. Az önértékelésem szerintem nulla, reggeltől estig csak számítógépezek,ezenbelül játszok PC-s játékokkal. Az emberi kapcsolataim szintén 0,és tönkrementek teljesen az elmúlt években.
2018. dec. 21. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!