Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet attól komoly bajom, ha...

Lehet attól komoly bajom, ha körzővel karcolgatom a csuklóm?

Figyelt kérdés

Nem vágok eret, csak karcolgatok... Annyira jó érzés, és boldog leszek tőle:) lehet belőle komoly bajom??

Egyszer amikor nagyon nagyon rosszul voltam, elkezdtem, és azóta csinálom, ha boldog vagyok ha nem. Meghalni nem akarok még.........



2018. dec. 21. 20:28
 1/9 anonim válasza:
48%
Karcolgatástól nem hiszem, viszont nyilvánvaló, hogy csak önsajnáltatás az egész
2018. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát.. nem mutogatom senkinek,szóval nem azért csinálom.... Köszönöm a válaszod!
2018. dec. 21. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Lehet pl vérmérgezés.
2018. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az hogyan?😂 Ahol csinálom nincsenek erek.. legalábbis nem látszanak. Olyan mélyen még nem csinálom!
2018. dec. 21. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Hadd ne kelljen komolyan venni ezt egy embernek sem, aki látja a kérdést. A te dolgod.
2018. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Faragj fát, nagyon jó videók vannak magyarul is kezdőknek! Többre mennénk vele, főleg te.
2018. dec. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlenül mégis rossz helyre karcolsz, akkor maradandó seb. Emellett következmény a szociális kapcsolatok elsorvadása. Megfigyelheted majd, hogy egyre jobban eltávolodtok egymástól azokkal, akikkel jóban vagy. Ha nincs ilyened, ezután sem lesz egy ideig. Ez is következmény!
2018. dec. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm.. egyébként cska annyira karcolom meg, hogy csak kb.10 percig látszik...
2018. dec. 23. 11:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarlak megbántani és nem is tudom hány éves vagy,de hülyeség amit csinálsz. Én is így kezdtem 13-14 évesen,17 éves koromra oda jutottam,hogy varrni való sebeket vágtam magamon,és rendszeresen a pszichiátrián csucsultem. Nálam utána megállapítottak borderline személyiségzavart és bipoláris zavart,de a hegek ettől nem múlnak el. Pedig le tetovaltattam őket....
2018. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!