Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jól teszem, ha ezt teszem?

Jól teszem, ha ezt teszem?

Figyelt kérdés

Sminkelek mert iszonyú bizonytalan , lelki beteg vagyok , nem tudom elfogadni magam

Mosolygok , hogy leplezzem hogy iszonyú gondjaim vannak

A ferfiak úgy érzik , ez nekik szól , pedig nem

Kéne változtassak ?



2018. dec. 25. 15:18
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Hát nem tűnik egészségesnek.
2018. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 16 évesek legtöbbje ezzel így van.
2018. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos vlkit jo genekkel aldott meg a sors vlkit nem.tanuld meg magad elfogadni.senmi baj ha sminkkel megy. Sminkelj batran.en muszemoillat hasznalok 1 d 2 d 3d kozmetikusnal.oke penz mert hullik ahogy a sajat pillad is es toltetni kell de dramai lesz a hatas...:) ez mindekinek jol allna.vagy tanulj h legyen sok pe zed de megvehess magadnak jo szeo cuccokat. Engem a vasalras boldogga tesz:) ne jatszd meg magad . . H mosolyogsz csak meg rosszabb lesz.legyen egy kisballatod aki felvidit v egy baratod aki kiattad szeret.de semmi kepp se plasztikaztasd magad en nem is szeretnem magad de ha neked az adna onbizamnat nagyobb mell akkor viszint hajra v mas egyeb plasztika... de ne kopallj a csocs is zsirbol van xD edzes helyes egeszeges taplalkozas zene hallgatas kis csoki de ne sokat.ezek csak boldogsagkt okoznak:) vlmit csinalj:) zenelj v vlmi:)
2018. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad tenyleg biztos szep vagy.es egy pasi is var rad valahol aki igy szeretne ah vagy. Elozo voltam puszillak
2018. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!