Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le az ujj szopásr...

Hogy szokjak le az ujj szopásról? Én nem tudok úgy elaludni ha nem teszem a számba a kezem. Nagyon szégyenlem.17/L

Figyelt kérdés
Van barátom is és majd amikor együtt alszunk nem akarom hogy észrevegye.
2018. aug. 3. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A lelki okot kellene megszüntetni. Mitől szorongsz?
2018. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudom.. Kiskoromban is mindig ígx aludtam
2018. aug. 3. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd. Amikor a barátoddal leszel,nem ezzel foglalkozol.
2018. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16 éves koromig szoptam folyamatosan (egész nap) az ujjam, nem csak elalvásnál. Persze suliban és nyilvános helyen nem. Aztán középsuliban megtetszett egy végzős srác, és elkezdtem azon aggódni, hogy vajon mit fog szólni, ha megtudja, hogy ezt csinálom. Egyik pillanatról a másikra szoktam le. Ültem a TV előtt és elhatároztam, hogy többé nem veszem be a számba. Amikor jött a vágy, egyszerűen eltereltem a figyelmem, vagy enni kezdtem valamit. Vagy egyszerűen csak arra gondoltam, hogy most vagy soha. Most kell abbahagynom. Neked is azt tanácsolom, hogy ne gondolkodj, ne készülj a leszokásra, egyszerűen csak ne kapd be többet. Lehet, hogy nehézkesen fog menni az elalvás egy ideig, de megéri, mert meg tudod csinálni. Fogaiddal nincs gond? 22/L
2018. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Na megpróbálom nem elsütni az alpári beszólást ami azonnal eszembe jutott. Szóval. Szerintem amikor a szádhoz emeled az ujjad akkor zárd ökölbe és engedd le. Haverom a köröm rágásról igy szokott le.
2018. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!