Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan úgy érzem,...

Folyamatosan úgy érzem, mintha nem lennék normális. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ez a helyzet... Azt hiszem, hogy minden kihatással van az életemre, hogy nincsenek véletlenek. Ezért folyamatosan azt mondom magamnak, hogy pl. ha megcsinálok valamit vagy ha történik valahogy valami, akkor valami erő azt sugallja felém, hogy az lesz, amit gondolok. Például ha mondjuk egy lány tetszik, akkor pl. megnézek egy meccset és előre eldöntöm magamban, hogy ha pl. a Honvéd nyer, akkor össze fogunk jönni, mert nincsenek véletlenek. Úgy érzem, mintha valami irányítaná az életem. Valamint nagyon könnyen változik a hangulatom. Pl. ha szomorú vagyok, a következő pillanatban tudok röhögni is. Csak úgy. Szerintetek ez normális?

2018. júl. 18. 11:14
 1/5 szamo77db ***** válasza:
Minden esetre furcsa. Egy jó pszichológus vagy pszichiáter sokat segíthetne!
2018. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kényszergondolatok.
2018. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló kényszergondolataim, szerintem keress fel egy szakembert.
2018. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a poklok poklát éltem meg belül amikor otthon szüleim viselkedése miatt életveszélyben voltam, de a suliban nem vették észre mert vidámnak tűntem.


Amiket leírsz azok ilyen ocd-s tünetek szerintem.

2018. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ez inkabb az obsessive compulsive disorder. kenyszerbetegseg. de ez parosulhat massal is. feltetlenul fordulj szakemberhez .
2018. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!