Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy érezzem magam jól a...

Hogy érezzem magam jól a bőrömben?

Figyelt kérdés
Már évek óta tart az az állapot, hogy amint egyedül vagyok elkezdek gondolkodni és sosem lesz jó vége. Mindig másokhoz hasonlítom magam, olyan akarok lenni mint ők, nem érzem magam elég jónak. A kényszerbetegség miatt sokszor csúnya az arcom mert szétnyomkodom, gyakran sebes lesz és ilyenkor felkelni, emberek közé sincs kedvem menni. A lényeg, hogy utálom magam és rettentő nehezen tudom elhinni bárkinek is, hogy jó vagyok úgy ahogy vagyok, pedig a barátom is így gondolja.

2019. jan. 2. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért hasonlítgatod magad másokhoz mert saját magaddal elégedetlen vagy. De jobban teszed ha saját magadhoz hasonlítod saját magadat. Jobb vagy mint 1-2 évvel ezelőtt? Sokkal többet értél el mint 1-2 évvel ezelőtt? Ha másokhoz hasonlítod magadat akkor mindig találsz olyan embert aki jobb nálad és akkor még rosszabbul fogod magadat érezni.
2019. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!