Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S. Valami nyugtató...

S. O. S. Valami nyugtató hatású tea vagy gyógyszer? Többi lent! .

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon ideges vagyok.Annyira h már hányingerem is van, nem tudok enni se, inni se semmit.Már 3 napja.Ennek az oka az h volt egy családi vita (ami még most is tart,de már a vége felé jár)

És ebben a vitának a kezdésében benne vagyok én is.És nem csináltam semmi rosszat, csak az igazat elmondtam amit hallottam,mert már nem birtam magamba tartani ezt a sok ,rossz dolgot.

Vissza térve az elejére, valami nyugtató szert.v teát tudtok?a citromfü tea nyugtató hatású?Légyszi segítsetek mert már gondolkodni se tudok.:S


2010. jún. 28. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Citromfű,nekem van,de még sosem használtam,így nem tudok mit mondani.Állítólag jó.Alkoholista főnöknőmnek legalábbis beválik,amikor rájönnek az elvonási tünetek.
2010. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

frontin vagy rivotril


kérj a háziorvostól

2010. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Langyos mézes tej. Nagyon jó!!!
2010. jún. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A citromfű tea nyugtató hatású,de a macskagyökér vagy az orbáncfű is jó.
2010. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már tultettem magam az egészen. ugy h most nyugodt vagyok.:=)
2010. jún. 30. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!