Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretném fokozatosan elhagyni...

Szeretném fokozatosan elhagyni a nyugtatót. Gyógyszer helyett ajánlanátok valamit ami nagyon nyugtató hatással van az idegekre?

Figyelt kérdés
Hallottam már, hogy a citromfű tea de nekem nem igazán vált be. Valami mást tudtok ajánlani ami hatásos?
2010. nov. 10. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Nervenpflege gyógynövényes tabletta vált be.
2010. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magadba kell hogy rendet tegyél először. Nekem ez a fokozatosság nem jött be, napi 4mg xanaxot szedtem, egyik napról másikra abbahagytam. Utána 1 hétig szenvedtem az elvonástól de minden akaraterő kérdése.
2010. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hallottál már a Dr. Edward Bach-féle virágesszencia terápiáról? Én ezzel foglalkozom már négy éve, és szívesen segítek neked.

A módszernek utána tudsz nézni a www.viragterapia.hu oldalon, illetve én is írok róla a honlapomon: www.parlando.mindenkilapja.hu

Szép napot neked!

ParlanDo

2010. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bach terápia nekem nem jött be, nem tudom mire szeded a nyugatót, én pánikra szedtem, a bach cseppeket kellett csepegteni, hát én csepegtettem, de a roham csak átment rajtam, és ráadásul drágák is. Nagyon fokozatosan hagyd abba, én úgy csináltam, nem volt semmi elvonási tünet. ja és miért akarod abbahagyni, orvos javasolta, hogy kezd el csökkenteni? Csak akkor csökkentsd, ha az orvos úgy látja, hogy már nincs rá szükséged.
2010. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy is tilos itt magadat reklámozni!!!!!!!!!!
2010. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves névtelen Valaki, aki sok felkiáltójellel kiabálsz rám! Bántottalak én téged?

Azt, hogy hol tud utánaolvasni, nem reklámnak, csak tájékoztatásnak szántam.

Természetesen tiszteletben tartom a Te véleményed is, én azért merem ajánlani ezt a módszert, mert van már sikerélményem vele ilyen probléma esetén.

Az pedig, hogy mi a drága, szerintem elég szubjektív kategória. És nem is írtam árat, pontosan azért, mert nem reklámozni szeretném magam. Csak tájékoztatni.

Sajnálom, ha neked rossz tapasztalataid vannak a cseppekkel; de nem feltétlenül kell ezt általánosítani.


Kedves Kérdező!

Vannak gyógyszertárban kapható, kimondottan gyógynövény alapú nyugtatók is, amiknek nincs, vagy legalábbis kevesebb a mellékhatása, mint a gyógyszereknek. Ezeket is ki lehet próbálni. Ha érdekel, szívesen leírom, hogy én melyikekről tudok jó tapasztalattal véleményt mondani; de most így hirtelen nem merem megírni, mert félek, valaki ezt is reklámnak minősítené.


Szép napot nektek!

ParlanDo

2010. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy mire szedi, mert ha komolyabb a baja, akkor a cseppek sajnos nem használnak, de ha nem súlyos, akkor próbálja ki, és bocs, de annak idején tényleg nagyon rossz tapasztalatom volt, talán azért mert nekem súlyosabb volt a bajom, enyhébb esetekben lehet, hogy használ.
2010. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!