Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van akit leszázalékoltak...

Van akit leszázalékoltak Bipoláris zavarral?

Figyelt kérdés
Pszihiáteremmel elindítottuk a leszázalékolást és azt mondta,hogy ő szerinte lefognak. Hány százalékra százalékolnak le? Valaki esetleg megírná aki végigjárta?
2019. jan. 3. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rokonságban fordult elő, aktív mániás depressziós volt. De bekellett zárni pszichiátriára, onnan pedig otthonba került. A százalékot nem tudom pontosan, de jelenleg 90 ezer körül kap rokkantnyugdíjat.
2019. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha sikerül, akkor feltétlen értesíts (akár egy privát üzenetben), mert én is elindítom. 13 éves korom óta rendszeresen kezelnek pszichiátriákon, többször voltam kísérleti nyúl, nem tudom megállni magam az életben, nem tudom megállni magam a munkaerőpiacon.
2019. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyen adnak százalékokat. Én csak mánia gyanús voltam.Hipomániás állapotban de még nem diagnosztizáltak de szerintem az is van. Ha az ember öreg és már sokat dolgozott ÉS/vagy vannak ismerősei,haverjai könnyebben adnak. Attól függ mennyire súlyos.Helyileg hol már,mint melyik kirendeltségen. Gondolom jó fej vagy ismerős a pszichiÁTER meg szimpinek tart azért csinálja, Szerintem nem rokkantosítanak le szóval rehab kategória kivéve ha közeleg a nyugdíj. Infokat kérek. Milyen tüneteid vannak?
2019. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koncentraciohiany ,de nagyon. Depresszió,hipomanias ,kevert fázisok.Emberek közt szorongok. Azt mondta,hogy hozzá ír szemelyisegzavart is.
2019. jan. 17. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Hátha nem nagyon durvák akkor lehet még 50%-ot se kapsz. Nekem is van személyiségzavarom meg más súlyos pszichiátriai és egyéb bajom de az új rendszerben a maximum 51% egészségkárosodás volt pedig volt többször öngyi kísérlet,pszichiátriai bajaim meg a többi is súlyos volt. Most azóta még romlott,lettek új bajok,van ismét súlyos alvászavarom,hangulati és pszichés zavar tünetek pluszba stb. Amúgy van 7/ 2012 NEFMI rendelet ebben le van írva,hogyan értékelnek. De gondolom a jól értesült pszichiátered meg a Kormányhivatalban elmondták ezt meg,hogy mi a menete. De pszichiátrián ilyenben szociális munkások vannak képbe és dolgoznak akik segítenek.
2019. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!