Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ferges vagyok es panikro...

Lehet ferges vagyok es panikrohamom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__968..

ez volt az elozo kerdesem. azota rengeteg oldalt atolvastam es annyi hajmereszto dolgot irtak, hogy mar vagy fel oraja bogok, remegek, zakatol a szivem. a fergesseg egesz eletemben az egyik legnagyobb felelmem volt...nem tudok megnyugodni, segitsegetek:(


2019. jan. 4. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
reggel menj el orvoshoz ne k urva kérdéseket tegyél fel..
2019. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Falusi vagyok, nincs hetvegen orvos itt...
2019. jan. 4. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak gondolj arra, hogy a legtöbb ember átesik életében ezen legalább egyszer. Sőt, néha kifejezetten járványszerűen terjed ez a dolog, de persze senki sem beszél erről nyíltan. És persze ott van az is, hogy nincs bélférged, hiszen azt azért érzi az ember a viszketéstől, illetve azok mozognak. (Kiskoromban anyukám előbb vette észre, hogy férgem van - a vakarózás miatt - mint én magam.)
2019. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy, és hipochonder. Ez nem féreg az biztos. Én állatokkal dolgoztam, és tudom milyen a féreg. Gondolom valami mogyoró, vagy mag féleség, amit nem tudsz teljesen megemészteni. Hagyd el a magos kenyeret, és kukoricát, mogyorót egy hétre az étrendedből. A pánikra pedig vegyél magadnak Brandenburg angiót. Egész jó, nekem bevált. Citromfű teából is ihatsz bármennyit egy nap.
2019. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!