Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
20 eves lany vagyok, a parommal rengeteg vitazok aprosagokon, hihetetlen indulat van bennem olyankor, tornek zuznek legszivesebben, ot pedig abban a pillanatban gyulolom, le tudnam tepni a fejet. De nem vele van a baj, par hete ez mar napi szinten fordul elo es rettento zavaro. O persze mindig elnezo, en magam miatt azonban egyre inkabb aggodok. Regebben (par eve) is gyakoriak voltak nalam ezek a tunetek, pl azon is rettentoen felhuztam magam ha egy kupakot nem tudtam lecsavarni. Sirtam, duhrohamot kaptam, de amikor ez a kupakos sztori volt par percig orjongtem, aztan emlekszem h csongettek, en gyorsan eszhez tertem, kifujtam az orrom, letoroltem a kpnnyeim es ajtot nyitottam,utana pedig ujra normalis lettem, mintha mi se tortent volna. Mikor veszekszek a parommal,mindent a fejehez vagok, volt mar h meg is csikartam, kiabaltam vele. Es ilyenkor nem nyugszok, mig meg nem beszeljuk, valamiert csak a paromra tudok ugy haragudni, ahogy masra senkire. Ez nem a mostani partneremtol fugg, egy kapcsolatba mindig az adott partnerem fele iranyult ez. De ezeknek a duhkitoreseknek nyoma sincs, a legtobb ilyen vitank pl chaten zajlik, tehat csak szavakkal tudok dobalozni, de megijedek magamtol mar :(( erzem h valami nincs rendben, nem tudok valtoztatni, akarhogy probalom, lobbanekony vagyok es labilis, de egyebkent meg abszolut normalis. A paromon kivul senki se tud ezekrol, nemis sejtik.

2019. jan. 7. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz nézesd meg : hormonokat ,csináltass egy koponya ct-t vagy menj el egy düh kezelési tanfolyamra
2019. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint sürgősen elkezdenék valamit sportolni, mert az segít levezeni az indulatokat, illetve a rendszeres sporttal nagyobb az esélye, hogy kevesebb ilyen kitörésed lesz. Lehet ez egy nagyon intenzív sport, de képzeld el akár a jóga is nagyon jó rá.
2019. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a jógára szavaznék. Jobban szabályozza a testi- lelki harmoniát, a belső kontrollt
2019. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!