Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Már gondolkozo...

Mi bajom lehet? Már gondolkozom hogy elmegyek a pszichiátriára. Nem bírom

Figyelt kérdés

vizsgaidőszak van és nagyon mélyponton vagyok. Nem megy a tanulás, egész nap sírhatnékom van, fizikailag is rosszul vagyok. Nem tudok koncentrálni, hülyeségeken kattogok hogy pl. ha nem lesz mindenből 5ösöm nem fog senki szeretni és mindenkinek csalódást okozok, mindenki hülyének fog tartani.

Ezek a gondolatok nem hagynak békén, félek hogy valami komoly mentális bajom van


2019. jan. 7. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Huha ismeros, utolso evemet huzom az orvosin es az elso 4 szemeszterben ugyanez volt velem is. Nyugodtan menj el egy pszichologushoz es beszelgess vele, vagy egy szereteddel
2019. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1-es. Én is orvosin vagyok. 4. Éves :D

meg egyébként hangulatingadozásaim is vannak. Pl most hogy ezt írtad válasznak 1-es hirtelen feldobódtam, de érzem, hogy megint visszazuhanok mindjárt...

2019. jan. 7. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

"ha nem lesz mindenből 5ösöm nem fog senki szeretni és mindenkinek csalódást okozok, mindenki hülyének fog tartani."


Tévedsz kérdező, ha minden ötös lesz, akkor mindenki strébernek fog tartani és utálni fog. Vegyél vissza!

2019. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző, szerintem ez nem igaz. Bár én középiskolás vagyok, de sok olyan pletykát hallottam, hogy az egyetemen egyáltalán nem kell félni ezektől a dolgoktól hogy gúnyneveket adnak.

Az viszont igaz, hogy vissza kéne venned. Szerintem a 2-es is elég, ha az iskolát el tudod végezni.

Ha átvetted a diplomádat, mindenki azt fogja nézni hogy milyen ügyes voltál.


Tudod, mint a fociban. A kis gól és a nagy gól is ugyanúgy egy pontot érnek.

2019. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy rite lesz a minősítésed?
2019. jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!