Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin okozott nektek mellékh...

Frontin okozott nektek mellékhatást?

Figyelt kérdés
Indokolt szednem, nemcsak alvászavaraim vannak, és pánikom, hanem nagyon rossz közérzetem, súlyos szorongásom. Mégis félek, hogy nem fog segíteni, hanem mellékhatásai lesznek. Ki mit tapasztalt? 22/L
2019. jan. 8. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szamomra az emlekezetkieses zavaro, de ez fugg a dozistol + nappal almosit, altatonak jo viszont

2019. jan. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szedativ hatasa jo is lenne, mert akkor nem porgok annyit. Es az miben nyilvanult meg? Mert vizsgaidoszakom van, az nem lenne jo :(
2019. jan. 8. 01:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Álmos voltam tőle mindíg
2019. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem napi 1/2 szem 0,25-ös nem okoz semmi mellékhatást. Csak pozitív hatással van rám, és a pihenésben is segít. Volt időszak, hogy 3x1/2 tablettát szedtem szorongás miatt, de akkor sem vettem észre mellékhatást.
2019. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem semmi mellékhatást nem okozott

2019. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar tenyleg rossz allapotba vagy ne frontint szedj. Sajat tapasztalatbol irom amit irok. Tudom sokan lebogik az antidepresszanst de mindig azok akik az elso napokba, hetekbe feladjak mert beijednek a mellekhatastol es mikor leteszik idonap elott meg rosszabbul lesznek. Nos ezzel azt akarom mondani hogy az ilyen mergek mint frontin, xanax, rivotril (benzok) csak fuggoseget okoznak szinte mindenkinel. En is ilyen tunetekkel szenvedtem mint te meg gyomorideg es hatalmas szorongas. Teak, tornak semmit nem segitettek szoval pszichiaterhez mentem es a doki felirt 1 antidepit. Bevallom tenyleg rossz az elso harom het sokkal rosszabb mint az alapbetegseg de utanna sokkal jobb es erezni ahogy fellazulsz es egyre jobban vagy. En 6 honapig szedtem aztan szep lassan elhagytam ami 1 honapig tartott. En csak ssri-t szedtem benzokat nem mert azt mondta a pszichiaterem hogy azokra vigyazzak mert mergek. Teljesen meggyogyultam mert hittem a gyogyszerbe es hittem a gyogyulasba, pedig a godor legmelyen voltam remenyvesztetten. Az antidepresszans nem okoz fuggoseget es ellehet hagyni ellenben a benzokkal. Gyogyulast kivanok neked!!! Remelem tudtam segiteni.
2019. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Álmosság a mellékhatása, de pánikra hosszútávon csak az antidepresszáns a megfelelő.
2019. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azert a benzokat sem kell teljesen kiuzni az eletbol.

Engem az mentett meg a totalis vegtol.

Jol beallitott benzo adagolas es melle antidepi igencsak jot tett.

Szoval azt kell szedni amit a doki mond.

Engem mar nem almosit a Feontin, siman beveszem es elmegyek autot vezetni, estere a 2 mg benzo bealmosit az igaz es vegig alszom az egesz ejszakat.

A benzot ha az ember orvosi utasitasra normalisan szedjuk, akkor igenis hatasos es szuper szer.

Nekem a szornyu szorongasom, felelmetes izomrangasaim testszerte, duh es panikrohamokat alvaszavarokat mind elmulasztotta a Frontin.

Nem rossz az a szer. Akik szerint rossz mereg azok nagy resze szepen hazamegy es a napi megszokott italocskajat raguritja, majd vigyorog h bmeg fuggo lettem.

2019. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
letompított, 2 hónap szedés után abbahagytam mert már kezdett rámenni a családi kapcsolatok, eléggé elszigetelődtem, mondhatni antiszociális lettem holott ezzel előtte nem volt bajom, meg persze a függőséggel is megküzdöttem mire sikerült megszabadulnom tőle. persze sokaknak beválik, nekem nem. 29/N
2019. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as. Kezdeti szakaszba az antidepresszans melle kell kb 3 vagy 4 hetig de aztan fokazatosan lekell tenni es maradjon az antidepresszans mert az ujabb sssr-i gyogyszerekben mar benne van a szorongasoldo is. Onmagaba csak a benzokat viszont nem szabad szedni mert konnyen rakattansz es nm eleg egy ido utan az az adag amivel kezdted. Szoval ne gyere nekem a hulyesegeiddel hogy lekortyolja a kis italat, de biztos magadbol indulsz ki. A kerdezot kell megmenteni a fuggosegtol es mibol lehet fel kell vilagositani vagod 8-askam?
2019. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!