Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Többnyire nem szeretem az embereket, nem érdekel sem az emberi kapcsolat, sem az emberek társasága, és egyedül is jól érzem magam. Viszont néha-néha előtör belőlem egy amolyan "roham" ami nagyon fontosnak tünteti fel az embereket és a kapcsolatokat, hovatartozást, társaságot, más emberek érzelmeit. Pár hete pl. egy filmet néztem, aminek a végén a rég nem látott szerettek újra találkoztak, és elsírtam rajta magam. Ez mitől lehet?

2019. jan. 8. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen előhozza az empatikusabb, érzelgősebb oldalad, ennyi. Régen engem se érdekeltek az emberek (Na nem mintha most nagyon érdekelnének :D Most is gyűlölöm a társadalom nagyrészének gondolkodásmódját és magukat az embereket is akik az adott gondolkodásmóddal rebdelkeznek), de én is láttam már olyan filmet ami előhozza az úgymond "másik oldalam", ilyen mindenkivel történik.
2019. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*rendelkeznek
2019. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden hónapban egy ciklus zajlik le (férfiaknál is menstruáció nélkül, de vonatkozik rájuk is, nőknél kicsit látványosabb).


A ciklus első napjától számolva az első két hét a feltöltődésről szól, egyre több az energiád, 100%-on működsz és jobban nyitott vagy a külvilág felé, aztán amikor van a peteérés nőknél, miután az befejeződik, az utána lévő két hét a regenerálódásról szól. Jobban begubózul, semmi sem izgat, öszülsz hogy otthon lehetsz a saját magán szférádban és ez a ciklus minden hónapban lezajlik, bizony férfiaknál is menzesz nélkül. Érdemes lenne megfigyelni, hogy mikor vagy nyitott és mikor vagy zárkózó és összehasonlítani a ciklusoddal ha nő vagy.

2019. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!