Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevettem kb 16-18db fájdalomcs...

Perfect02 kérdése:

Bevettem kb 16-18db fájdalomcsillapítót. Az egész napot átaludtam, de ezen kívül csak hányingerem volt. Most mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

Sétáljak be a kórházba és mondjam meg, hogy mossák ki a gyomrom?

(Fogalmam sincs milyen témában kéne ezt a kérdést kiírnom.)


2019. jan. 9. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább hívd ki őket hazhoz, hogy vigyenek be.
2019. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha nincs konkrét probléma akkor miért? Amúgy okkal vettem be azt hittem majd szépen ott maradok, de nem lett semmi sőt.Szüleimnek nem merek szólni, hogy hahó megakartam ölni magam vigyetek be, hogy kimossák a gyomrom. Szóval tanácstalan vagyok
2019. jan. 9. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a baj, kérdező?
2019. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sürgősen menj el kórházba.

Gyomormosásnak ennyi idő után sok értelme nincs, de a májadat károsíthatja, amin azért tudnak segíteni.

2019. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat,a "mi a baj" kérdés alatt mit értesz? Erre nem tudok válaszolni. Szuicid hajlamú vagyok maximum ennyit tudok mondani. De nem is ez a lényeg. Milyen következményei lehetnek annak amit csináltam?
2019. jan. 9. 18:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit csinálnak majd a kórházban? És mit mondjak bárkinek? még senki nem tudja.
2019. jan. 9. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ügyeletet hívd fel, kérdezd meg.
2019. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16. nem merek szólni senkinek. Szerintem semmit nem fogok csinálni, ahogy az egyik válaszoló írta, úgysem érdekli még a szüleimet sem.
2019. jan. 9. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem ártana holnap venned Máriatövis olajat, vagy kapszulát, és szedegetni pár hétig. Ez a májadat helyre teszi jó esetben. Májregeneráló egyébként.
2019. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát a fájdalomcsillapítótolnpont nem fogsz meghalni.Meg aki meg akar halni az nem fájdalom csillapítót vesz be.
2022. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!