Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofréniában szenvednék?

Skizofréniában szenvednék?

Figyelt kérdés
Lehangol ami a világban zajlik,hogy milyenek tudnak lenni az emberek és sokat agyalok ezen,amit nem tudok kiverni a fejemből.Teljesen depresszióssá tesznek. Meg beképzelek dolgokat,de aztán nem is úgy történnek.Nem hallucinálok, de tudom,hogy már kiskoromba más voltam mint a többiek.Mindig elgondolkodom mikor cselekszem valamit,vagy mondok valamit,hogy vajon jót mondtam e vagy jól csináltam e. Azon is sokat agyalok,hogy mit gondolnak rólam mások.Van mikor olyan érzésem van,hogy nem ezen a világon lennék.A lényeg,hogy nyomasztó gondolatok vannak a fejembe és nem tudom kiverni őket. Meg túl aggódok mindent.Sokat olvastam róla és nem tudom eldönteni,hogy az vagyok e. Amúgy bipoláris zavarral kezelnek,de néha azt gondolom,hogy skizó vagyok. Írna nekem valaki aki skizofrén,hogy hogyan éli meg ezt a betegséget? Olyan nem érdekel aki a netről olvasta.
2019. jan. 11. 12:55
 1/4 anonim válasza:
Ilyen kevés infó alapján nehéz megállapítani, főleg mivel ide nem orvosok kommentelnek. Szerintem nem vagy az amúgy.
2019. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kezel pszichiáter, akkor már ő észlelte volna, hogy skizofrén vagy és kaptál volna diagnózist, ott állna a papírodon feketén-fehéren.

Egyébként a leírásod alapján én sem gondolnám, hogy skizofrén vagy, miért gondolod, hogy az vagy? Félreértelmezed a dolgokat szerintem.

2019. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert mintha valaki màs a fejembe,irányítaná a gondolataimat,de amúgy kenyszerbeteg is vagyok,szóval nem tudom,hogy az e,vagy skizofrenia.
2019. jan. 12. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a szervezett zaklatás, célszemélyek Facebook csoportot. Hasonló témákkal foglalkoznak.
2019. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!