Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős depresszióm, önbizalomhiá...

Erős depresszióm, önbizalomhiányom van. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy depresszióm van mindig egyedül érzem magam, (szeretethiányom is van, igaz a szüleimtől sok szeretet kapok, de nekem másra is van szükségem) érzem hogy kéne valaki aki segítene túltenni ezen, de az önbizalomhiányom miatt nem merek nyitni. Vannak jó barátaim akikkel megtudok dumálni mindent de érzem hogy egy barátnőre van szükségem. Sokan írják mindenhol hogy sportolj, mert ezzel önbizalmat szerzel, de én sportolni sem merek mert ha elmegyek edzeni rosszul érzem magam az emberek között, mert olyan érzésem van hogy mindenki enegm néz és, hogy azt gondolják milyen béna vagyok. Nagyon erős az önkritikám sokszor elhordom magam mindenfélének, mondhatni utálom magam. Légyszi segítsetek nekem, szeretném ha normális stresszmentes életet élhessek mint mások. Nagyon surgős mert már az öngyilkosságon is gondolkozom. 15/F

2015. szept. 29. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy mostanában nem csinálok semmit csak zenét hallgatok, teszek mindenre és most pont van egy lány de úgysem menne mert béna csíra vagyok. Legszívesebben fiú létemre sírnék egy jót mert minden problémámat szinte magamban tartom, mert úgy vagyok vele hogy majd elmúlik. Azt hiszem, hogy még erős lelki problémáim is vannak.
2015. szept. 29. 16:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélj a szüleiddel az érzéseidről,problémáidról mert ezekkel foglalkozni kell!

Ajánlom,hogy sürgősen keressetek fel egy jó pszichológust!

F40+

2015. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még, minden megváltozhat. de én is azt javaslom, hogy keress egy pszichológust. vagy valaki haverral együtt menj edzeni, az sokat segíthet a problémádon. legyél pedáns és adj magadra. ha ezek megvannak, akkor nagy gond nem lehet.. keress valamit, ami biztos pont az életedben.. amit minden nap csinálsz és nem kötelez rá senki, viszont hasznos és jól esik. 15 évesen nekem sem volt önbizalmam... akkoriban nem ,de később sokat sírtam. mégis volt csajom meg lesz is még :) szóval nem kell elkeseredni, csak fel a fejjel és mondd el szüleidnek, amit érzel.
2015. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sírj. Nincs abban semmi ciki. Mondjuk inkább otthon.

Otthon is edzhetsz, elmehetsz futni, bringázni és valóban segít, az nem csak a testnek jó! :)


Ja és próbáld tudatosan elhessegetni a negatív gondolatokat, keresd meg magadban azokat a dolgokat, amik jók és erősítsd amivel elégedetlen vagy!

2015. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!