Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak orvos segíthet ezen?...

Csak orvos segíthet ezen? Elég sokszor depresszió kínoz, élni sincs kedvem, önbizalomhiányom van, nem kicsit, de szeretnék ezen változtatni.

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Nincs olyan orvos, aki ezen segíteni tudna! Az orvosok nem gyógyításra vannak kiképezve, simán csak tünetkezelésre!

Úgy tudsz ezen változtatni, hogy mérsékeled, vagy megszünteted az oxigénhiányt az agyadban. Az orvosok pont fordítva csinálják. A nyugtatókkal, orvosságokkal tompítják, blokkolják bizonyos agyterületek működését, oxigénhiányossá teszik. Ha eltalálják, azt az agyterületet ami a tünetekért felelős- de ez a statisztikusok szerint is csak 7% ban történik, -akkor jön a taps.

2018. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és arra senki nem vállal garanciát, hogy a 7% ba te is beleesel!
2018. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, te is segíthetsz magadon, tűzz ki magad elé célokat, járj emberek közé, keress új hobbit.
2018. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel.második válaszolóval egyetértek.Ha te mégsem elégednél meg azokkal a megoldásokkal amiket kínált, írj privit,és elmondom rajtam mi segített.(nem csodaszer vagy bármi más baromság)
2018. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még céljaim lennének, csak valahogy bele kezdeni nem tudok semmibe rendesen. Hobbi akad, de hiába.Emberek közé? melóhelyen elviselem, de örülök, ha haza jövök. :(
2018. júl. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!