Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem lehet hogy valami...

Úgy érzem lehet hogy valami mentális bajom van. De félek segítséget kérni mert nem akarom hogy a környezetem megtudja?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok.

Koncentrációs oroblémáim vannak. Lassú és tompa vagyok. Van hogy napokig elfelejtek enni. Majd mikor eszembe jut akkor is magamba kell eröltetnem az ételt. Non-stop tudnák aludni, de bármennyit alszok továbbra is fáradt vagyok. Motiválatlan vagyok. Kényszeres öklendezési rohamaim vannak. Már rutinszerűen kezelem. Ha beszéd közben jön rám elfordulok, elrejtem majd folytatom ahonnan abba hagytam.


Összességében nem érzem jól magam. Régen nem ilyen voltam. Nem akarok öndiagnózist csinálni. Viszont szakemberhez félek elmenni mert ha kiderül hogy mégis van valami baj úgyis lebuknák itthon hogy nem vagyok normális. Meg félek is hogy azt mondja hogy baj van.


2019. jan. 15. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj az orvosnak kötelező titoktartásija van. Ha te nem mondod el ő tuti nem fogja azt sem higy mit beszéltetek,még ha meg is kérnek ah ismerőseid vagy csaladod akkor sem mondhat semmit az engedélyed nélkül. Ha szakemberhez fordulsz akkor lehet tudnak segíteni meg mindig jobb mintha igy élnéd le az eleted.
2019. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!