Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressztől hullhat a hajam?

A stressztől hullhat a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon hull a hajam,pedig nagyon ritkán vasalom,szárítom és mivel göndör egy héten egyszer fésülöm(csak úgy szép)néha tupírozom elől.Mivel viszonylag nem károsítom úgy gondolom belső oka kell hogy legyen.Most elkezdtem szedni köröm és hajra való szépségvitamint,mert a körmöm is törik,nem rég szedem tehát még nem látom a változást.

Elég stresszes vagyok és mostanában sok stressz is ért,mit gondoltok róla és mit tehetnék ellene?

17/L


2011. ápr. 17. 19:29
 1/2 tetris ***** válasza:
Sörélesztő tabletta is segít ilyenkor. Kapható a gyógynöveényes boltokban.
2011. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan a Lenkei multivitamintól múlt el.

De ami még jó volt a hajamra: vitaminkiraly.hu Haj, bőr, köröm vitamin. AZ utóbbi nem is drága.

Még lehet vashiány is. Arra vastabletta jó.

A stressz is okozhat ilyesmit, szerintem, de előtte inkább nézd meg a vitaminos dolgokat. És az is számít, hogy mit eszel: a tesómnak a sok Colától és csokitól, édességektől hullott a haja. :-(

2011. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!