Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Indulatkezelési zavarral, és...

Indulatkezelési zavarral, és frusztrációs toleranciával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már zavar. Nem tudom visszafogni magamat,fenyegetőzök,esetleg agresszív(ezenbelül verekedés) vagyok. Képes vagyok mindenkivel összeveszni,és a vita megoldhatatlanná fajul. Nem tudom,hogy miért alakult ez ki nálam.
2019. jan. 18. 21:16
 1/1 superlikomak ***** válasza:

Ha magas a vérnyomásod, akkor magnézium plussz kielégítő mennyiségű víz, kevesebb só - nézz utána interneten, milyen étrendek vannak kifejezezzem magas vérnyomás ellen - ha pszichológiai és/vagy magas vérnyomás, akkor jóga, meditáció, sport (kardió). Ha nem magas a vérnyomásod, akkor lehet bármilyen sportot. Mindenképpen beszélj a háziorvosoddal és akár menj el pszichológushoz.

Ha magas a vérnyomásod, menj el kardiológushoz. Először mindenképpen próbáld meg természetes úton helyrehozni, mert a gyógyszer kémiai anyagaihoz hozzászokhat a tested, ami miatt hamarabb lesz szükséged vagy nagyobb dózisra vagy pedig erősebb és egyben drágább gyógyszerre. Ráadásul mindegyiknek van mellékhatása.

Sok sikert!

2019. jan. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!