Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezd aggasztani megint a...

Kezd aggasztani megint a húgom viselkedése. Szerintetek hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

apánkkal mindig rossz volt a kapcsoaltunk. amikor itthagyott minket én már idősebb voltam, de a húgom még akkor kezdett kamaszodni és ez annyira bezavart neki, hogy hetenként váltogatta a pasijait, mert ezzel valahogy a férfi nem figyelmét fel akarta felhívni magára ( szerintem). aztán most végre lett párja, már 3 éve lassan, tökéletes párt alkotnak, egész család szerint megtalálta a másik felét, ő is így gondolja ezt. összeköltözés és esküvő is szóba jött már. de néha a rosszabb pillanataiban megint elkezdi mondogatni, hogy ő randizgatni akar.. aztán most megismert valakit. és már 2 napja csak sír, hogy tudja hogy a párja tökéletes, és nincs még valaki aki elfogadná, de neki kell ez az érzés, hogy férfiak akarják őt. hiába tudja, hogy valószínüleg kidobná a srácot 1 hét után..

és most olyanokat mond, hogy olyan bűntudata van, hogy ilyen rossz a párjához, hogy ilyen gondolatai vannak, hogy be fogja gyógyszerezni magát


2019. jan. 21. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki mennyi idös a történetben?
2019. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

húgom 23, én 30.

párja azt hiszem 26 ( 25-26 körül van)

2019. jan. 21. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ne akarjatok beleszólni. A "tökéletes" pár igencsak nyomasztó dolog, és valószínüleg rájött, hogy mégsem vele akar maradni, csak nem mer direkt dönteni, illetve ezt így kimondani!
2019. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
23 éves... mindenkinek meg kell érnie egy kapcsolathoz. Nekem az esküvő, összeköltözés és hasonló 25 éves koromig fel sem merült bennem. Sokkal nehezebb együtt élni valakivel mint hetente partnert váltani. Lehet korai volt még ez a húgodnak.
2019. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi idősen tök normális, hogy úgymond "kíváncsi" még másokra. Én is az vagyok, pedig szintén 3 éve van párom. Néha nekem is vannak fura gondolataim. De szerintem emiatt nem vagyok rossz ember, a húgod sem az, ezt kéne benne tudatosítani. Hogy ez normális, vannak ilyen emberek, és ettől ő még szereti a párját. Ha tényleg igazán szereti, érzi, hogy ő az igazi, akkor ne dobja el holmi kalandért. De ha meg úgy gondolja, hogy egész életén át örlődni fog, hogy nem élte ki magát, akkor meg inkább lépjen ki a kapcsolatból, mert nem sok értelme van, ha kényszerből van együtt valakivel. Szóval mérlegeljen. Ezek csak gondolatok, amíg nem csal meg senkit, addig nem kell, hogy bűntudata legyen.
2019. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!